Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stanlee

    őstag

    válasz Vesa #43 üzenetére

    Sorry, nem voltam pontos, de en 2017 utan gyartott SYNC 3-mal szerelt S-Max, Galaxy-ra gondoltam. A te rendszered es az uj SYNC3 kozott eleg nagy a kulonbseg. A SYNC-ek menurendszere nekem mindig is erthetetlen volt, a felepitese az egyes menupontoknak is furcsa, sokszor ugyanaz a funkcio teljesen mashonnan erheto el, attol fuggoen, hogy eppen miben van benne a felhasznalo, ill. a gombok felulete is neha kicsi, amire ra kell bokni

    Engem amiota a legtobb rendszer Android auto kompatibilis, annyira nem erdekel, hogy mi a gyarto megoldasa, parositom a telefonnal es hasznalom a jol megszokott feluletet, amire jon frissites, nem ugy mint az autogyartok rendszereire.

    Munka miatt van ugy, hogy egy heten 2-3 kulonbozo autot berlek, ott nincs ido hozzaszokni a kezelofelulethez. Ezert jo az Android Auto meg a klima gombos kivitele. A navigacio egyseges, a homersekletet meg tekergetem :)

    “Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Új hozzászólás Aktív témák