Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bunfi

    őstag

    válasz UnA #37 üzenetére

    Mi az a nagy tűzerejű ismétlőfegyver? Amihez nagy kapacitású tölténytár tartozik? Aminek az űrmérete vagy lövedéktömege vagy torkolati sebessége meghalad egy adott értéket? Aminek csövéből nagy lángok csapnak ki? Aki ölni akar, az ölni fog. Lőfegyverrel, késsel, robbanószerrel, méreggel. Vagy valami olyasmivel, ami még senkinek nem jutott eszébe. Ha a társadalmi problémákat nem orvosolják, addig ez nem fog megszűnni. A Clinton féle AWB is meghozta a várt hatást. Vagyis nem, olyannyira, hogy hagyták szépen csendben kimúlni. Amit tényleg tiltani kellene, az a magánszemélyek közötti fegyvereladás, -vétel. Azirányban sajnos nem ennyire aktívak az aktivisták.

    Apropó angolok, 30 éves rekord dőlt meg tavalyelőtt a késsel elkövetett gyilkosságok témakörben. Értem én, hogy kultúra, de ahhoz képest, hogy még a késeket is begyűjtik, nem éppen ezt tükrözi a statisztika. Mellesleg csak kreatívkodásképpen: csavarhúzó, ár, szögbelövő. Ha ezeket kezdik el fegyverként használni, mi fog történni? Mint amikor Oklahoma City után rámászták a műtrágya-dízelolaj kombóra. Sokra mentek vele...

    (#38) MageRG
    Az Antifa ellen nem léptek fel ennyire erényesen a kedves internetes céges, akár üzemeltetés, akár közösségi média. Én ez kicsit visszásabbnak tartom végignézve pár felvételt a "békés" tüntetéseikről.

    [ Szerkesztve ]

    János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Új hozzászólás Aktív témák