Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • doooo

    veterán

    válasz Elit3Zotya #9 üzenetére

    Nagyíts bele ezekbe a képekbe (minden, ami nem faék-egyszerűségű, például egy üres fal, borzasztóan néz ki, emellett meg még autofókuszos, stb. problémái is vannak, ahogy a GSMArena tesztből kiderül): [link] [link]
    És igen, P40Pro+ is pontosan ettől a túldolgozott, mosott, olajfestményes hatástól szenvedett. [link] Mondanám, hogy idővel valamelyest javítottak ezeken (S21U 10x kamerája is sokat javult a bemutató óta (pedig az a startban is jobb volt ennél)), de tekintve, hogy mennyivel újabb az X2... aligha javult ez. Ilyen eredményt jobb helyeken 5x kamerákkal is el lehet érni.
    IMX 700 meg semmit nem jelent önmagában, ha a szoftver rossz. De ahogy mondtam is, azon túl, hogy random helyekre benyomja ugyanazt a kamu-textúrát, nem rossz, és már csak az 50 megapixelből fakadóan is jobb a részletesség általában, mint a Foldon (vagy bármely más 12 megapixeles főkamera képein).

    Na de teljesen mindegy ez az okoskodás. Nem-kapható telefonon lehet mini-teleszkóp is, teljesen lényegtelen.
    A lényeg, hogy ideje a Samsungnak beemelni a csúcskategóriába a Foldok/Flipek kameráit. És akkor például én is szívesen váltok majd ilyen hajlítható készülékre, miután meguntam a mostani mobilomat. :B

Új hozzászólás Aktív témák