Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hadeska22

    aktív tag

    válasz #16820480 #33 üzenetére

    Én személy szerint ezt a rossz "kommunikációra" vezetem vissza.Bár úgy gondolom, hogy ez túl összetett, ahhoz, hogy válaszolni lehessen rá.
    Az androidos készülékek gyakran úgy vannak promózva, hogy 4-8 mag, 2-3gb ram, FHD/QHD kijelző.
    Pl. az Asus a Zenfone2-t nem tudom elképzelni, hogy nem úgy fogja reklámozni, a világon elsőképp itt szerepel 4GB RAM.
    Nem gondolom, hogy a felhasználók nagy százaléka értene a készülékéhez. (és.. most nem nekem ugorni) De úgy gondolom az iPhone userek ilyen téren "a legigénytelenebbek", ha fogalmazhatok így. Na nem azért mert a logó miatt veszik (igen van olyan is), hanem mert régebbről megtetszett neki a rendszer (pl. 3GS/4) és újra azt a felhasználói élményt szeretné. Azaz őt nem fogja érdekelni a RAM mennyisége, de egyben más sem, csak megveszi.
    - Azaz Ő biztosan nem fogja megkérdezni miért csak 1GB RAM van benne, míg a szomszéd Anettnek a Galaxy XYZ 3 Neo +-jában meg 3, pedig ugyanannyiba kerül.

    Windows Phone-t futtató gépeket az emberek akaratlanul is az Androidosokhoz fogják hasonlítani.Ahol meg tudjuk, hogy a magok száma, RAM mennyisége,megapixelszám illetve a kijelző a fő "eye-candy" faktor.
    ps: szvsz.

    [ Szerkesztve ]

    B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Új hozzászólás Aktív témák