Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz SUPREME7 #17 üzenetére

    akkora fos néha ez a ph szerver már a leállásaival.... el is veszett amit írtam.. :DDD

    na szóval.
    relatív. aki a zug gsm boltokból a legjobb áron akar mindent - na ez nem én vagyok. én rendes jótállást akarok a termékekhez és ha gondom van, azonnal orvosolják. edigital, speedshop etc, lehet, hogy nem a legleglegolcsóbb mindenben, ellenben soha semmilyen problémám nem volt velük, és a jótállás mindig gyári. nyílván nem 20 éves vagyok és nem a diákhitelből próbálom megvenni a legdrágább dolgot a legolcsóbban. nekem az számít, hogy mennyi időm megy el rá, mennyi pénzem és erő ráfordításom (utazás, benzin etc), illetve ha gond van, azonnal kapjak orvoslást, de induljon el a folyamat. ennek függvényében igenis jó a speedshop. és mikor mindenki a gnex után nyavajgott én náluk simán 24 hónap gyári samu garira elhoztam 115-ért. ez csak egy példa. és más termékekkel is jártam jól már.
    nekem nem éri meg a fél világot körbepostázni zsebboltok miatt, aztán postára várni etc, vagy a világ túloldalára menni azért mert 2e ft a diffi.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák