Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYX

    aktív tag

    válasz Laci.M #13 üzenetére

    Nekem is van a nappaliban és a hálóban is egy-egy 20W-os (ex)Dash Charge-os töltő (a másodikat olyan ~6500Ft-ért vettem Kínából, ami szerintem nem megfizethetetlen). A kocsiban már Xiaomi van, vezetés közben elég az is, amit "sima" töltéssel (1,5-2A-os töltés, szóval olyan 7-10W) tud. Nem merül le Waze/GMaps közben a telefon és szépen lassan még töltődik is (igaz melegszik is).

    Szóval töltődik a teló, ha kell "sima" vagy QC3/4-es töltővel is, igaz akkor minden extra elvész, amit a saját vagy a QC gyorstöltő képesség miatt tud a teló, de tölthető és simán használható másik töltő is.

    Azért viszont szerintem kár ekézni a Oneplus-t, mert a Qualcomm vagy (akkor amikor a Dash Charge megjelent) másik gyártó képtelen volt rendes, használható gyorstöltést összehozni. A Onleplus mellett ez egy nagyon komoly érv volt még a 3-asok megjelenésénél és azóta is komoly eredményeket érnek el a Samsuggal vagy az Apple-lel szemben a telefonok mellé csomagolt vagy a saját gyorstöltésükkel. Azóta igaz a többiek is felnőttek a feladathoz, különösen a kínai modellek (pl: Xiaomi féle120W).

    Szerk:
    Persze, azt minden további nélkül megértem, hogy ha már a környezetedben kiépítettél egy 8-10 töltős "ökoszisztémát" QC-s töltőkből, akkor egy-két plusz Oneplus gyorstöltő nem fogja hozni ugyanazt a kényelmi szintet, különös tekintettel, hogy igazából párhuzamosan kellene mind a két töltési rendszer a hasonló feeling-hez. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák