Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Szerintem pedig pont az XS utódot zsugorítani:
    1. hülyeség
    2. elég bicskanyitogató húzás

    Tudom, tudom EZ CSAK AZ ÉN VÉLEMÉNYEM, de én másfél éve iPhone X-et használok (Huawei Mate 8-ról váltottam) és mai napig nem igazán tudtam megszokni a gépelést rajta (a Mate 8 maradt sokáig második telefonnak, amit idén egy P30 váltott ez is nehezítette a képernyő méret változás megszokását). Egyszerűen 5.8" 18.5:9-es képaránnyal nekem már nagyon a határmezsgéje a még használható kategóriának olyan értelmeben, hogy még nem túl keskeny a képernyő ahhoz, hogy a QWERTY billentyűzeten kényelmesen lehessen írni. Az 5.4" 18:9-el azért jó pár miliméterrel keskenyebb lesz az iPhone X/XS-nél, kb. mint egy Xperia 10 szélességben, cask hosszban lesz "alacsonyabb"...

    A bicskanyitogatót meg azért mondom, 5.4" és 6.7" coll között óriási különbség és az ÁRban mért különbség is az lesz, márpedig így az Apple nem ad alternatívát, aki nem akar a mini iPhone-nal vesződni, az vegye a legdrágább variánst. Tudom hogy most is az XS kisebb mint az XR, de azért nem ennyivel, gyakorlatilag ha nem egymás mellett van a két készülék, akkor a méretbeli különbség nem nagyon észrevehető, tesómnak XR van és kézbevéve az enyém után cask minimálisan érződik nagyobbnak, a képernyő meg a vastagabb kávák miatt nem tűnik nagyobbnak.

    Én idén azért pályázok az XS utódjára, mert én igénylem a 3 különböző látószögű kamerát, ezért is választottam második telefonnak Huawei P30-at, reméltem, hogy az X-el együtt használva majd enyhíti a must have érzésem az XI felé, de sajnos azért a tényleges képminőségben még mindig köröket ver az X a P30-ra (tudom a P30 Pro lenne a tuti ilyen téren, de második telefonnak azt már sokaltam volna árban), egyedül éjszakai fotózásban job a Huawei, hiába van azon 3x optikai zoom még az x-en cask 2x, de a minőségbeli romlás a főkamerához képest sokkal láthatóbb (szerintem) az iPhone-nál (főleg mivel X/XS-ben mindkettő optikailag stabilizált!). Egyedüli problémám a XI-vel, hogy elvileg itt a széles látószög még nem lesz stabilizálva, ezek szerint az "XII" meg ahol valószínűleg már igen meg nem az én méretem lesz...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák