Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Touch-ko

    őstag

    válasz Csapoati #39 üzenetére

    Ha jol emlekszem volt csokkeno engyedev amikor az Apple ismet rekordot dontott. Arrol pl vartam egy cikket, nem jott. Es errol tenyleg nem volt..

    Celblog: igazad van. Olvasok parat. Am a napi 2-3 Samsung cikk az oldalon neha mar tul sok :) pl en mar varom a nagy kameratesztet amiben a 2014-es telefonok lesznek. Igertek egy masodikat az ev vegere, mert nyar ota tobb, jobb telfon is kijott..

    A Note4 hajlasa: valamiert errol nem szuletett 2 cikk egyetlen nap alatt (raadasul ugyanolyan cimmel) es a tartalom is teljesen mas volt. Illetve ha jol emlekszem 1 hettel kesobb is cikkeztek errol az oldalon. Erdemes beleolvasni a kommentekbe es azoknak szamat is ellenorizni..Sosem allitottam (masok sem), hogy ha Apple hir jon, akkor Apple fizeti az oldalt.. Amikor anno az egyik tesztnel 0.5 pontokat nem adott a szerzo, amit ki is emelt, akkor a masik ceg modelljenel eloszeretettel lehetett olvasni 8.5 valamint 9.5-os ertekelest. Esetleg a felhasznalt anyagok teren a muanyag jobb pontozast ert el, mint a fem es uveg kombo :) ezek valoban megtortentek, olvass vissza ha komolyabban erdekel! Esetleg amikor ketto egyforma arba levo telefonnal az egyik jobb pontszamot kap, mint a masik, ezt a szerzo el is felejti es meg is indokolja. :)

    A Samsung pedig mar korabban is fizetett oldalaknak, hogy jobb ertekelest adjon a keszulekukre. Nem is olyan reg kiderult, hogy a HTC M7 vs Samsung S4 cikknel konkretan fizettek, hogy jobb ertekelest adjon a koreai ceg termekere.. NEM ez az oldal volt es eleg nagy visszhangot valtott ki. Errol persze cikket itt ne lehetett olvasni.. Tehat van bizonyitek, hogy megteszik. Itt pedig mindenrol csili-vili Samsung reklamokat latni. En nem irhatom le mit gondolok, mert anno Bog megfenyegetett privat uzenetben, hogy vegleg kitiltanak, ha le merek irni bizonyos dolgokat. Idezni nem idezhetek, mert az szabalysertes lenne, tiltast pedig nem akarok...

    Az a durva, hogy ezt nem sak en latom igy, kb masik tucatnyi volt forumossal/ mostani tagokkal is beszeltem errol es ok is ezt latjak.. Ha pedig mar tobben latnak valamit, akkor talan lehet benne nemi, minimalis igazsag.

    Megegyszer leirom, nem azt allitom, hogy fizet az oldalnak barki is, mielott veglegesen kitiltananak.

    Mindegy, nem akartam errol ennyit irni igazabol, csak szemet szurt az, hogy vajon miert nem szuletik cikk a nagyobb erdemekrol, ugy, ahogy mas markaknal ez megtortenik itt az oldalon..

Új hozzászólás Aktív témák