Hirdetés

2019. március 21., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Darkrage

Darkrage
(lelkes újonc)

Mert az IOS egy erőszakos sz@r, ja és egyre silányabb. Ha nem frissítesz, nem hagy élni.

Válassz a termékeim közül kedved szerint AKG, JBL , Sennheiser termékek akár harmad áron. SZEMÉLYES ÁTVÉTEL VESZPRÉMBEN VAGY POSTÁZNI TUDOK Szállítási díjak: Utalást követően: Fox AKCIÓ: 550Ft Posta csomagterminál: 650Ft Postai futár/ postapontra(MPL): 950

(#2) aprokaroka87 válasza Darkrage (#1) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Tehát te is egy erőszak áldozata vagy.
Szörnyű....

(#3) iwii válasza Darkrage (#1) üzenetére

iwii
(lelkes újonc)

iOS 9 fut mai napig - kb. 3 éve - az iPad-emen problémamentesen, miről beszélsz? Anno két android telefonom is belassult kevesebb, mint fél év után köszönhetően a frissítéseknek. Úgyhogy lehet vitatkozni, hogy ezen a téren melyik rendszer a gyengébb.

(#4) pilóta válasza iwii (#3) üzenetére

pilóta
(PH! nagyúr)

Tehát három éve nem frissítetted és nem lassult be, de az androidot meg fél év után frissítetted, és belassult.
Vitatkozzunk ;]
Na most akkor ha frissíted az iOS-t, akkor az is be fog lassulni, ha nem frissítetted volna az androidot, akkor az sem lassult volna be.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#5) dud998 válasza Darkrage (#1) üzenetére

dud998
(senior tag)

Használtál te egyáltalán IOS rendszert?
Itt egyáltalán nincs lassulás, még az 5 éves 5S is vígan megy az IOS 12-vel és kifejezetten úgy csinálták, hogy ne lassuljon be. Szoftveresen az IOS-nál 4-5 évre nyugodtan lehet számolni.

Téged ki tanított meg vezetni? Stevie Wonder!

(#6) Ádám16 válasza Darkrage (#1) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Az agresszív "telepíccsé" hozzáállást aláírom, zavaró, de hogy silányabb lenne az iOS... Szerintem a 12 betonstabil, fluid, pedig én csak egy SE-t használok.

(#7) Giovan! válasza Ádám16 (#6) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Így van, aki szidja az új iOS-t, az nyílvánvalóan ki sem próbálta még. i6-on is tökéletesen meg vagyok elégedve vele, ennél újabb készülékeken pedig nyílván még gyorsabb :K

A katasztrófa tulajdonképpen tárgyiasult veszély.

(#8) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

2hete váltottam Samsung s8-ról Iphone 8-ra.(első Almás telóm),full gyors nem lassul nem laggol.Erről ennyit.

(#9) szubrutin válasza kbyte1024 (#8) üzenetére

szubrutin
(tag)

2hét alatt mit vársz...

Nem mindegy, hogy egy hülye okoskodik, vagy egy okos hülyéskedik :)

(#10) mike710 válasza szubrutin (#9) üzenetére

mike710
(senior tag)

September 29, 2017 a release date MO-n. Ennyi idő alatt csak belassul nem?

(#11) kbyte1024 válasza szubrutin (#9) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Semmit nem vártam,pusztán a tapasztalatom írtam le. Mellesleg gyagyára telepítettem mert sokminden kellett.

(#12) moleculez válasza kbyte1024 (#8) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

És ez így is marad...😉

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#13) LosBlancosrm válasza mike710 (#10) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

2 hete 2017 volt? 😂

(#14) LosBlancosrm válasza kbyte1024 (#8) üzenetére

LosBlancosrm
(őstag)

Cserébe logikátlan, fapados, lebutított rendszert használsz. De van alma a hátoldalán!!!

[ Szerkesztve ]

(#15) .Szaki. válasza LosBlancosrm (#13) üzenetére

.Szaki.
(őstag)
LOGOUT blog

Arra gondolt, hogy az iPhone8 iOS11-el debütált 2017-ben, ergo egy főverzió frissítésen már átesett.

A #14-es hozzászólásoddal nagyon nem értek egyet. Mindkét rendszer jó, csak másban. Régen is ezt szajkóztam és most, hogy egy S9+-om van ugyanúgy tartom ezt. Vannak dolgok, amiket illene már tudnia az iPhone-nak 2019-ben és szégyen, hogy nem tudja, más dolgokban viszont sajnos még mindig köröket ver akár még a One UI-ra frissített telefonra is. Másban jó mindkettő. Éppen ezért kedvelem ugyanúgy az iOS-t, mint az Androidot.

[ Szerkesztve ]

(#16) whatwhatwhat válasza kbyte1024 (#8) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Egy teljesen új 200 ezer forintos csúcskészülék nem lassul és nem laggol?! Elképesztő. MINDENKI VEGYEN ÁJFÓNT!!!4 :Y

(#17) Juhaszatti válasza dud998 (#5) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Szerintem ez teljesen esetfüggő. Van ahol az 5S is vígan szalad, nálunk meg már a 6S is szinte használhatatlan a szoftverfrissítések miatt. Le is lett fokozva másodtelefonnak.
Ahány felhasználó, annyi tapasztalat, abszolút a szerencsén múlik ki hogy jár ezzel.

(#18) Obyboy válasza iwii (#3) üzenetére

Obyboy
(PH! addikt)

Androidnál azért a hardver is kérdéses. Apple csak "csúcs" harverrel ad ki készüléket, Androidból viszont tudsz venni belépő szintű készüléket is.

___"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban.___________ _______________Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."________________________

(#19) dud998 válasza Juhaszatti (#17) üzenetére

dud998
(senior tag)

Csináltatok teljes gyári visszaállítást és beállítottátok újnak? Egy idő után tud egy kicsit telítődni, ilyenkor kell egy teljes gyalu. Utána szerintem jó lesz. ;)

(#20) iwii válasza pilóta (#4) üzenetére

iwii
(lelkes újonc)

Igen, azt nem írtam hozzá, hogy nem tolja erőszakosan az arcomba a frissítéseket :D iPhone 6S-t viszont több mint három éve használok, folyamatosan frissítem, és minimális lassulást lehet csak észlelni. Akkuja viszont gyenge.

(#21) kbyte1024 válasza LosBlancosrm (#14) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Ritka korlátolt ember lehetsz :C Nem az a lényeg hogy mi van a hátulján.Nem vagyok se ilyen se olyan márka vagy os függő. Nem azért vettem mert hú nekem milyen telóm van,hanem hogy kipróbáljam.A lassulásra reagáltam hogy nem igaz.

(#22) kbyte1024 válasza whatwhatwhat (#16) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

gratula a hsz-hez! csak hogy picit okosodj:nem ez a csúcskészülékük,nem 200kiló stb.

(#23) Juhaszatti válasza dud998 (#19) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Többször is volt újrahúzva, mert nem most volt először gond. A 10-es frissítés gyakorlatilag téglásította, de hál Istennek sikerült új életet lehelni belé. De sajnos később sem volt köszönet a frissítésekben. Aztán úgy fél éve vettünk egy 8 Plust, mert párom ennek ellenére is nagyon szereti az iOS-t. Ez persze még hibátlan. :)
A lényeg igazából az, hogy nem nagyon lehet általánosítani sem negatív, sem pozitív irányba, mert a felhasználói tapasztalatok nagyon eltérőek.

(#24) dud998 válasza Juhaszatti (#23) üzenetére

dud998
(senior tag)

Ebben teljesen igazad van. :R Én a szerencsésekhez tartozom, nekem megy flottul. Pedig bétázom is.

(#25) mike710 válasza LosBlancosrm (#13) üzenetére

mike710
(senior tag)

ATTYA ÉG. fuck logic right man?:DDDD

majd két éve kint van a telefon pár frissítésen át esett már, nem gondoltam hogy ezt ennyire szájbarágósan el kell mondani egyes embereknek, de hát nem egyszerű az apple haterek élete :U

whatwhatwhat:
"Egy teljesen új 200 ezer forintos csúcskészülék nem lassul és nem laggol?! Elképesztő. MINDENKI VEGYEN ÁJFÓNT!!!4 :Y"

Hát igen, látod? a 250ezres androidról, hogy nem lassul már nehezen mondható el ;) De ez is biztos csak az árazás miatt van.

[ Szerkesztve ]

(#26) Totheground válasza mike710 (#25) üzenetére

Totheground
(PH! addikt)

És mennyivel jobb, hogy rögtön utána jön a logikátlan, lebutított, fapad rendszerrel. A hozzászólása alapján neki meg az is bonyolult lenne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denesnv/

(#27) Xero válasza Juhaszatti (#17) üzenetére

Xero
(PH! nagyúr)

Új aksi és jónapot. Van egy 6S-em, megjelenés első hetében vettem Mo-on. Kb fél éve kapott egy új aksit visszahívásban. Azóta szedi szépen a lábát. Restoret életében egyszer látott úgy 2.5 éve. Nyilván egy X-Xs gyorsabb, de ezen sem érezni semmit igazán.

(#28) kbyte1024 válasza moleculez (#12) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

Remélem :K

(#29) Juhaszatti válasza Xero (#27) üzenetére

Juhaszatti
(senior tag)

Kapott már új akksit, mert szériahibás volt. Kikapcsolt a hidegben. A garancia lejárta után is ingyen cserélték benne, a szériaszám alapján.

(#30) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Nnna....ismét egy olyan hír,ahol a Troll és Hater egyedek már meg is jelentek.
Jöttök,mint légy a szarra. Alig vártátok,hogy szülessen egy Apple-ös cikk.

[ Szerkesztve ]

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#31) NGA

NGA
(PH! addikt)

Nekem egy ipad 2018 van. Azzal az ios-el amivel kijött, 11.3.1 Ezzel pont olyan sebességgel fut, mint, mikor megvettem. Fel lehet rakni valamit, ami megakadályozza a frissítést.
Aki szeretné, az frissítse. Aki nem, az ne frissítse. De felesleges egymás győzködni. Én ezzel fogom eladni majd az ipadot, mikor veszek újat, majd az új tulaj eldönti, akarja e frissíteni. Utoljára az Ipad Air-t frissítettem, és akkor nagyon megbántam, egy laggoló vacak lett, örültem, hogy valaki megvette.

(#32) whatwhatwhat válasza kbyte1024 (#22) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Igazad van, nem 200k, hanem 210-240.
Extreme Digital: 209.990.
Euronics: 209.990.
Mediamarkt: 219.990.
Apple.com: 239.990. (LOL :C )

De sufnituning gsm-ben suftnituning garanciával megkapot 180-ért. BOCCS. :R

Ja és persze, nem csúcskészülék. Ezt most komolyan mondod?! Akkor mi? Alsó középkategória? Azért nem csúcskészülék mert vele együtt jött ki az X? Akkor egy galaxy s9 se csúcskészülék, csak mert van note 9 is? Vagy egy huawei p20 se az mert van mate? Vagy mert nem idei modell? Attól már elveszti csúcskészülék jellegét? Különben is, én azthittem egy iphone 4 évvel a konkurencia előtt jár! Még legalább 1-2 évig csúcskészüléknek kell lennie még a te logikáddal is. :U

(#25) mike710:
"Hát igen, látod? a 250ezres androidról, hogy nem lassul már nehezen mondható el ;) De ez is biztos csak az árazás miatt van."

Hát én nagyon könnyen rámondom a legtöbb 250k-s droidos telefonra, hogy nem lassul be, de még 150k-sra is. És ezzel nem vagyok egyedül. :U

[ Szerkesztve ]

(#33) PreikeStoleN válasza LosBlancosrm (#14) üzenetére

PreikeStoleN
(PH! kedvence)

Ez szép volt!
Magadtól?....,vagy súgtak?

[ Szerkesztve ]

“...Ha meghalsz,Te nem tudod,hogy halott vagy,csak a többieknek nehéz....ugyanez a helyzet akkor is,ha hülye vagy...”

(#34) pauliboy23 válasza LosBlancosrm (#14) üzenetére

pauliboy23
(fanatikus tag)

Ezt kifejtenéd?

| Welcome to Crystal Lake | Jason Voorhees |

(#35) kbyte1024 válasza whatwhatwhat (#32) üzenetére

kbyte1024
(PH! addikt)

látom van baj nálad rendesen :K nem baj legyen neked.Most tényleg ecseteljem mi a csúcs készülék az almánál? Leírták mikori készülék a 8-as ennyi. Az árakat meg hiába pakolgatod ide ki,mert van olcsobban is bontatlan és aktiválástól számított 1 év garival.

[ Szerkesztve ]

(#36) joey04

joey04
(Jómunkásember)

Ez nálam is sokat számít. Nem kell várnom, hogy a gyártó végre össze tudja hangolni a saját felületével, aztán meg mire minden régióba eljut, aztán meg még ha esetleg szolgáltatós a telefon, akkor az megint plusz idő. Értem, hogy miért van ez így, de ez engem user szempontból nem érdekel, csak azt látom, hogy iOS-nél nincsenek ilyenek. :)

Bazinga!

(#37) whatwhatwhat válasza kbyte1024 (#35) üzenetére

whatwhatwhat
(fanatikus tag)

Tehát a 2017-es csúcskészülék az nem csúcskészülék. A hivatalos magyarországi árak pedig nem mérvadóak. És nálam van baj rendesen. :DDD Jólvan értem, ma is tanultam valamit. Jó volt veled beszélgetni! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38) Parallaxis válasza whatwhatwhat (#32) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

De sufnituning gsm-ben suftnituning garanciával megkapot 180-ért. BOCCS.

SufniGSM-től is gyári Apple garival kapod, mert az Apple a sorozatszám alapján világgaranciát ad, nem számít, hogy hol vetted.

Akkor egy galaxy s9 se csúcskészülék, csak mert van note 9 is?

Az S9 sem csúcskészülék, mert a jelenlegi flagship már az S10.

Különben is, én azthittem egy iphone 4 évvel a konkurencia előtt jár!

Ha azt vesszük, hogy az idei Androidos készülékek teljesítményben még most sem érték be a tavalyi iPhone-okat, akkor ebben van némi igazság.

(#39) HUmenetke

HUmenetke
(lelkes újonc)

Szerintem azért van a legtöbb IOS eszközön a frissebb szoftver, mert sokkal jobban az ember "pofájába nyomja", hogy na, akkor most kellene frissíteni egyet. (Note 9-cen nem ennyire egyértelmű a dolog). Persze, lehet vitatkozni, hogy ez most agresszív, vagy nem, a tény, hogy így van. (Megjelenés napjától pörög egy i6 plus, voltak verziók, ami után borzasztó lassú lett, most az új rendszer "szélsebes" rajta. iPad Pro 9.7 is megjelenéstől, viszont ott egyik verzió sem lassította be a gépet..)

"In the grim darkness of the far future, there is only war."

(#40) joey04 válasza HUmenetke (#39) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

vagy azért, mert az első pillanatban megjelenik és elérhető az összes támogatott eszközön. androidon meg várni kell a gártóra, hogy ráberhelje a saját cuccait, majd a régiókra, majd a szolgáltatókra.

Bazinga!

(#41) jzsolt11 válasza mike710 (#25) üzenetére

jzsolt11
(lelkes újonc)

"Hát igen, látod? a 250ezres androidról, hogy nem lassul már nehezen mondható el"
250 ezres androidról nem tudok nyilatkozni, viszont van egy 1,5 éves Huawei P10-em, amit 110-ért hoztam ki és ugyanolyan gyors, mint új korában. Nem sok fogalmad lehet az Androidos világról vagy soha nem fogtál még kézbe normális androidos telefont? 🤔Bármelyik eset is áll fent, szakmai fórumon azért elég ciki ilyen butaságot leírni 🙄

[ Szerkesztve ]

Android és Nokia fan - az életem végre beteljesedett

(#42) mike710 válasza jzsolt11 (#41) üzenetére

mike710
(senior tag)

Ha te mondod.. Huaweit mondjuk élből nem vennék, kíváncsi vagyok nálunk mikor tiltják be ;)

(#43) Giovan! válasza mike710 (#42) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Jujj, csak nem azért, mert Kínában minden nagy cég az államnak felel elsősorban, és bármilyen adatot ki kell adniuk ha az állampárt kéri? Ha neki ez nem szempont, vegyen csak nyugodtan Huaweit, legfeljebb Mao majd kiválogatja az övéit ;]

(#44) Parallaxis válasza jzsolt11 (#41) üzenetére

Parallaxis
(PH! addikt)

viszont van egy 1,5 éves Huawei P10-em, amit 110-ért hoztam ki és ugyanolyan gyors, mint új korában.

Gyereknek az van és bizony elég rondán lassult az utóbbi pár frissítéstől, szóval ez maximálisan nem igaz!

(#45) mike710 válasza Giovan! (#43) üzenetére

mike710
(senior tag)

https://24.hu/tech/2019/02/04/huawei-betiltas-europa-europai-bizottsag-5g-halozatok-gsma/ bár gyszerübb ha bepötyögöd hogy europe huawei bann :U :)

(#46) Giovan! válasza mike710 (#45) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Félreértettél, én veled értek egyet, sőt, én nem állnék meg a Huawei kitiltásánál :)

(#47) jzsolt11 válasza Parallaxis (#44) üzenetére

jzsolt11
(lelkes újonc)

Szóval azt mondod így látatlanban, hogy nem igaz az, hogy tökéletesen működik a telefonom csak azért mert a tiéd nem? Ha nem hiszed el, szívesen megmutatom. 😉

(#48) jzsolt11 válasza mike710 (#42) üzenetére

jzsolt11
(lelkes újonc)

Erre mondom, hogy kinek a pap, kinek a paplan. A tiltásról meg csak annyit, hogy az USA nyíltan kereskedelmi háborút indított Kína ellen és ennek nyilván a kínai tech vállalatok isszák meg a levét (meg persze a kereskedelmi lánc végén lévő fogyasztók). Az amcsik vádjait az égvilágon semmilyen bizonyíték nem támasztja alá. Azt is ki lehetne találni ilyen alapon, hogy az iPhone meg az amerikai kormány trójai falova...

(#49) Giovan! válasza jzsolt11 (#48) üzenetére

Giovan!
(senior tag)

Jézusom, te tényleg egy szintre helyezed az Egyesült Államokat a Kínai Népköztársasággal? :Y
Kínában a hatalom korlátlan, és mindenkitől (beleértve a Kínában bejegyzett cégeket is) elvárja a tökéletes engedelmességet (még belföldön sem utazhatsz pl. ha kevés pontod van az "állampolgári ellenörződben"), míg az USA-ban, ha kérnek is adatokat a felhasználóikról magáncégektől, alapos indoklás nélkül ezt csak fű alatt tehetik meg, és ha kiderül, abból általában baj lesz (bár ha már itt tartunk, én inkább adom az adataimat az USA-nak, mint a kínaiaknak, de ez nyílván szubjektív dolog). Kereskedelmi háború van, az ok, de ne tegyünk már úgy, mintha nem egy (minden hibája ellenére is) működő demokrácia állna szemben egy totális diktatúrával, akik közül ráadásul az egyikük a szövetségesünk is.
Ezzel nem azt mondom hogy blokkoljuk teljesen a kínai kereskedelmet, csak próbáljuk meg helyén kezelni a dolgokat :K

[ Szerkesztve ]

(#50) CJ4567 válasza Parallaxis (#44) üzenetére

CJ4567
(PH! kedvence)

Biztonsági frissítéstől miért lassulna be a telefon? P10 Plusom van jelenleg, előtte P9-em volt, egyik se lassult be a frissítésektől. (nem mintha mostanában bármelyik kapott volna nagyobb frissítést, P10/Plus-ra hamarosan jön a Pie, ami már tényleges frissítésnek mondható.)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.