Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vicze

    félisten

    válasz HaZse #11 üzenetére

    LTE-ben nem a megabájtok a lényeg, leszarom. Hanem hogy maga a hálózat elérési sebessége akár 10x gyorsabb és stabilabb mint a HSDPA.
    De a válaszidő miatt sokkal, de sokkal gyorsabb az oldalbetöltés mert egy reklámokkal és isten tudja mivel teletűzdelt weboldal beöltése drasztikusan lerövidül meg nem mindegyik forrás válaszideje kisebb.
    Pontosan ugyan annyi az üzemidőm, sőt talán minimálisan javult. Miért is? Talán mert a modem fele annyi időt kell azzal töltsön, hogy vár a mocsok nagy válaszidőre és előbb tud visszamenni idle-be.

    Mivel egyre többet telefonálok "VOIP"-on(nem valós VOIP) erre is szinte alkalmatlan a 3G, mert túl nagy a késeltetése és nem tud rendes kétirányú kapcsolatot kiszolgálni. Ha 3G-n vagyok szakadozik akad nem hallanak a másik oldalon 4G-n kristály tiszta.
    Ennyi a villogásról... Értem Vodás vagy = 4G szar/nem jó semmire. Most erre mit mondjak? Mi is a gyerekes? :U
    Elnézést, ha én meg örülök annak, hogy végre értelmesen tudom használni az okostelefonom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák