Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balrog

    tag

    válasz Razermazer #11994 üzenetére

    Hát Grat hozzá. Annyi pénzért nagyon jó vétel volt. De legközelebb nekünk a pórnépnek is hagyj 1-2-t. :DDD

    (#11995) tlac
    Igen már belefutottam ilyen ram modulba. ebay-ről rendeltem AMD-s gépbe. Noname DDR2-es modulok voltak kingston chippel és az egyik modul szemlátomást görbült volt. Óvatosan beleillesztettem a foglalat két végén a vezető sínbe és a közepét oldalról egy kicsit megnyomtam hogy beletudjon menni a foglalatba. Semmi baj nem volt vele. Jól működött. :K

    (#11997) REIT
    Nekem 1-2 dolog szemet szúrt. Az 500Mhz-es FSB, a 4ghz-es processzor és az 1000Mhz-es cl5-5-5-15-ös ram-hoz képest kevés az 50Gflops. Ilyen órajelektől én 55Gflops fölötti értéket vártam volna. Az is feltűnt, hogy a coretemp szerint mind a 4 magod 90fok fölött van, Sőt a Core #0 és #1 majdnem 100 fok. Az nagyon nagyon sok. Az E5450-nek 85 fok a TJ max értéke. Efölött már throttlingol a processzor. Ez magyarázat lehet az IBT eredményekre.

    Viszonyításképpen lefuttattam én is az IBT-t 1024Mb rammal ahogy te. Nekem 53Gflops fölötti értéket dobott.
    A gépem paraméterei: FSB 475, Cpu 4037Mhz, RAM 950 cl 5-6-6-18

    [ Szerkesztve ]

    Sometimes you want orange, but life gives you lemon-lime.

Új hozzászólás Aktív témák