Hirdetés

2017. október 17., kedd

Gyorskeresés

(#1) L3zl13

L3zl13
(PH! félisten)

A 3/32-es verzió a megfelelő áron nem volna rossz.

Aki hülye, haljon meg!

(#2) batai15

batai15
(PH! félisten)

Inkább jöhetne a z2 , 64 bites procival mondjuk s650, 3gb rammal, illetve minden mással amivel a z1.
Vinnék mint a cukrot .

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#3) Csapoati válasza batai15 (#2) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Biztos olyan is lesz (készül a Z2), de ez más kategória. Szerintem jó, hogy ilyen méretben is készül még telefon, 4,7"-ra meg bőven elegendő a HD. A Helio P10-zel veszett gyors lesz.

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#4) Aron1988

Aron1988
(fanatikus tag)

2016: Mini kompakt méret : 4.7 inch; Megfizethető baráti alsóközépkategóriás ár: 80-120ezer Ft.

2012: Középkategória 35-60ezer ft, kompakt méret meg 3.5 col- 4.3

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#5) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Zuk lesz a kovetkezo Mobilom szerintem, Z2 johetne mar

@Aron1988: nem azert de mellelottel , megfelelo alsokozepes telo 45-60ezer kozott boven kaphato. Honor 4C, Lenovo P1m, Redmi 2, Redmi 3, Huawei, stbstb

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 5A - keress privátban - Xiaomi Mi A1 Gold - 57990

(#6) Csapoati válasza Aron1988 (#4) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

A teljesítmény is ennyit nőtt. Pár évvel ezelőtt akadósak voltak az általad leírt telefonok, közepesnél rosszabb kijelzővel. Most meg? IPS mind, legalább HD, 4-8 magos CPU, többségében már 1,5 giga RAM van legalább. Na meg a dollár is elszállt közben, 220-ról 285-re.

(#7) batai15 válasza Duliee (#5) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Ha olyan lesz mint a z1, csak jobb procival akkor nálam is.
a z1 is nagyon jó lenne, csak engem vissza tart a régebbi proci.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#8) Crytek

Crytek
(PH! kedvence)

Na ez pont jó lenne 4-5K-s aksival. Most nézem a Z1-be nem volt B20 :(

[ Szerkesztve ]

Gépem: Gigabyte Z170 D3H, i5 6600K@4.4ghz, 2x4GB Kingston Fury Hyper X DDR4, EVGA Supernova 650 G1, Zalman Z9, Evga GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+

(#9) dfdfdf

dfdfdf
(őstag)

azt hittem ök csinálják :D

[ Szerkesztve ]

Lanparty BAZ megyében valahol?

(#10) Aron1988 válasza Duliee (#5) üzenetére

Aron1988
(fanatikus tag)

"Honor 4C, Lenovo P1m, Redmi 2, Redmi 3, Huawei"

Igen.. csak ezeknél a márkáknál garantált a horror kamera, a brutálisan rossz üzemidő, félrefordított, vagy kínai karakteres menük, nem, vagy rosszul érzékelő kijelző, nem telepíthető appok, gyenge wifi, kontakthibás jack csatlakozó, pixelhiba. Volt pár éve kezemben ilyen MyAudio meg Concorde tablet, hiába a feltüntetett 8 mag meg 2 giga ram, az általam felsorolt hibák többje is felmerül az ilyen kínai dzsunkagyártóknál. Hiába van már nagy eladásuk, mielőtt valaki kiröhögne, hogy ledzsunkázom a Huaweit, de az ilyen apró részletekben mindig elvérzik a készülékük...

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#11) Duliee válasza batai15 (#7) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nagyon jo amugy, volt nalam multkor, minosegi.

Gyors is a Cyanogennel. Nyero cucc

(#12) Csapoati válasza Aron1988 (#10) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Te el vagy tévedve, de nagyon. MyAudio meg Concorde a Xiaomi, Lenovo meg Huawei mellett egy lapon? Na ne... A Redmi 3 üzemideje például kimagasló a 4100-as akksi miatt és a kamerája sem rossz. Az ilyen általánosításokkal csak kinevetteted magad. Nem 2011 van, hahó.

(#13) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Erre az évre csak összekapja magát a Lenovo, mert eléggé azt érzem, hogy nagy ott a fejetlenség. A Zuk mini pedig csak jöjjön :)

Finn the human --> Huawei G8

(#14) konczy3

konczy3
(senior tag)

4,7 tájékán elég gyengus a piac, jól teszik ha megpróbáljkoznak 1 jó árú de korrekt telefonnal, 5 col és felette telÍtett a piac. :D

OnePlus X Onyx Black

(#15) Duliee válasza Aron1988 (#10) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Most ez hulyeseg... :)

Lenovo P1m : 4000-es aksi!! Haho.... Europai piacra szant keszulek, teljes nyelvi tamogatassal
Honor 4C , szinten
Xiaomi: EU rom, Redmi 3 : 4100-as aksi, haho

Bocs, de olyan dolgokat irtal, ami nincs is ezeknel... Mirol beszelunk? Concorde, Myaudio... ? Ezek hogy jonnek az emlitett markakhoz.

Te , vagy nem ismered oket, vagy nem tudom, de ha nem volt a kezedben, hova altalanositasz? :U

Nem szoktam felb.szni az agyam... Csak ha vki ilyen hulyesegeket ir...

Ahh.... Tajekozodas!!! Mielott baromsagokat irunk, megnezem mirol is beszel a masik... Igy csinaljuk es akkor kevesebb hulyeseg eri a tarsadalmat...

Aksinal lottel melle a legjobban! Felreforditas? Felreforditott appok? Mi??????

Olvasgasd a mobilarenat, az emlitett keszulekek tesztjeit. Utana beszelgessunk ezekrol kicsit...v :)

[ Szerkesztve ]

(#16) Laca7601 válasza Aron1988 (#10) üzenetére

Laca7601
(tag)

Ezek után tedd meg, hogy legalább egyszer megnézel egy Huawei telefont. Legalább a katalógusban, mert látszik, hogy az életben nem volt a kezedben.

(#17) Obyboy válasza batai15 (#2) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Szerintem a OnePlus-nak is bejött az X kompakt mérete, egy jó ár/érték arányú kompakt készülékkel a Zuk is befutó lehet.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#18) Sir Riccio válasza Aron1988 (#10) üzenetére

Sir Riccio
(PH! addikt)

Mondjuk volt Redmi-m, van Vibe Z2 Pro-m, sőt most a MWC alkalmával tulajdonosa lettem egy Yoga Tab 3 Pro-nak is és egyáltalán nem látom/láttam az általad leírtakat. A Redmi 1S tényleg nem volt éppen jól optimalizálva, de ha őszinte akarok lenni ritka az olyan ember (mint én) aki egyszerre akar navigálni (iGO), kihangosítva telefonálgatni és még néha 1-2 extra dolgot is csinálni a telefonján és az is hozzá tartozik az igazsághoz, hogy a MIUI egy erőforrástemető. A Z2 Pro-t meg eddig nem sikerült megakasztanom, pedig BCN-ben a Canon EOS 5D Mark III-am által készített képeket piszkálgattam vele Lightroom Mobile-ban. A WiFi-je az összes telefonom közül eddig ennek a legerősebb és a GPS is jó (pedig a kocsimban valami speciális fémgőzölt szélvédő van, ami mögül csak kevés vevő lát ki, még kevesebb lát ki jól). A kamerája mindkettőnek használható (arra amire egy mobilos kamera való, nyilván esküvőt fotózni inkább az 5D-imet viszem). Az üzemidejével egyiknek sem volt gond, simán elmegy egy napot bármennyit is macerálom (jó ha navi fut rajta akkor általában töltőn van közben de ez szerintem így életszerű). Amúgy a Zuk az Lenovo az megvan?

http://riccio.hu - Deutsch Richárd Fotográfia

(#19) helixP válasza Aron1988 (#10) üzenetére

helixP
(PH! kedvence)

Redmi 2 horror kamera :)

Samsung Galaxy S5 tartozékok és egyéb eladó dolgok. Eladó dolgaim: http://hardverapro.hu/tag/helixp

(#20) Obyboy válasza Aron1988 (#10) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ha teszteket nem is olvastál ezekről a készülékekről legalább egy Unboxing & Hands On Videót megnézhettél volna mielőtt badarságokat írsz. Szvsz az általad lefikázott telefonok inkább a jó ár/érték arányról híresek mintsem a rossz tulajdonságokról. Ha ezek a gyártók nem nyomulnának vehetnéd a méregdrága Sony vagy Samu telefonokat amik tele vannak mindenféle gyártó által előre telepített alkalmazással.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#21) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

Ügyes! Kellene foglalkozni ezzel a réteggel is,mert sokaknak már az 5 col is hatalmas. Sztem lenne rá kereslet, főleg a 3/32 gb-re. :K

[ Szerkesztve ]

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#23) szabi__memo válasza helixP (#19) üzenetére

szabi__memo
(őstag)

:C

(#25) janeszgol válasza Aron1988 (#10) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

A Honor 4c, a Redmi 1s az átlagnál jobb képeket lő.
Az érintésérzékelés a következő Huawei-nél problémás: Y550 (kettő ujjas, ráadásul ha össze csípem az ujjam, elveszti a jelet), Y360 (olcsó érintő).

Néztem kettő Lenovo telefont, a kamerájuk közepes képeket lőtt, tehát simán élvezhető. A képük gyönyörű. Többel sajnos nem volt dolgom.

A másik (első hozzászólásodra): mivel eléggé beállt az okosteló piaca, gondolom szét fognak húzni a gyártók.
A Sony bejelentette, hogy már nem a piaci részesedés, hanem a profit a fontos számukra. Ezt gondolom kiegészítőkkel is megfejelik. Lesznek, akik rányomnak a szoftverre, lesznek, akik vissza mennek a kisebb kijelzőre (most nem divat, látják, hogy a nagyok legkisebb készüléke, a minijük is 4.7 colos, tehát ők is ekkorában gondolkoznak), csúcsközeli hardverrel. Ott az LG, aki most innovatív akar lenni (G5 és Screen) Meglátjuk, hogy fog változni a piac.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#26) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Szépek és jók is a ZUK-ok, most legalább lesz egy kompakt is köztük.

(#27) Just_Reboot válasza dfdfdf (#9) üzenetére

Just_Reboot
(PH! addikt)

Ezt mindig elsüti valaki. :DDD

Kétféle Nexus user létezik. Az egyik aki azért vett Nexust hogy ne kelljen romolnia, a másik pedig aki azért hogy tudjon. RIP Nexus...

(#28) blueMerle válasza Aron1988 (#10) üzenetére

blueMerle
(PH! kedvence)

Suzuki, Dacia, Ferrari, Aston Martin, Renault, Tata,.....egy kutya mind nem? Kiesik a kerék, elromlik az elektronika...vagy felgyullad az egész a p*csába. :U Jahogy ez így bullshit igaz? Hát barátom, amit Te írtál az közel van ekkora baromság. Egy napon említeni minőségben a Concorde, Myaudio-t a Huawei és Xiaomit....Te nagyon nem vagy képben :)

Huawei NOVA, Samsung Galaxy S8

(#29) Obyboy válasza Fejvadi (#26) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Mármint az az egy ami már kapható? Z1

(#30) mepet

mepet
(őstag)

Magától értetődött számomra, hogy a Zuk márkanév csak Zuckerberg-é lehet. És szerencsére nem. Így most ezennel megbizonyosodtunk róla, hogy még van olyan dolog a világon ami nem az övé. :)

(#31) #02683648

(törölt tag)

Megnézném h mit tud, főleg a 3 gigás változat. Most 4.5 collos motorolám van, de ez egy 2015-ös Moto E, és szerintem idén is hasonló, Snapdragon 4xx, 1 giga ram gépeket fog ekkora méretben kiadni a moto, olyat meg nem akarok venni. Bár amióta az 5.1.1 EU-s hivatalos romot rátettem (az eredetileg német) készülékre azóta kb használható, a saját 5.0.2-jével földhözcsapós kategória

Aron1988: továbbra se unod a trollkodást?

Én nem vagyok egy kifejezett barátja az itteni "chinaarena community" keményvonalasabb részének (akinek csak akkor mobil a mobil ha 50 ezer alatti kínából rendelve belpiacosan), de a Xiaomi, Meizu, Huawei, Oneplus, etc. messze nem egy kategória az egypálcás belpiacos kínaival. Az egy dolog h a SW-t időnként elcseszik (majdnem vettem egy Oneplus X-et de amit a topicjában írtak a kamera SW-ről meg a videóhívás bugokról -valamelyik chatprogram alatt- eléggé elrettentett), de már távol vannak az aliexpresses noname as-is / ahogy-esik-úgy-puffan alapon megrendelhető dzsunkáktól

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.