Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Cifu #24 üzenetére

    Anyám borogass, már megint ez a hülyeség. :(
    A nagy mennyiségű kölcsönbérlet és a keleti front fordulópontja között időbeni eltolódás van. Kb mintha azt mondanád, az Angliai csatát a britek az USA által szállított hadanyag miatt nyerték volna meg. Igen. Tudom, hogy a mai modern propaganda mást állít, és kell egy kis józan ész értékelni az adatokat.
    Egyébiránt a Nagy Honvédő háború tényleg nagyon rossz példa, tekintve, hogy az oroszok műszaki fejlettség tekintetében sok esetben a németek előtt jártak, hadsereg aktív létszámban pedig a németektől elmaradt a háború kezdetén. A német páncélosok csak a nyugati fronton nyűgözték le az ellenséget. Egen. Tudom hogy nem ez a divatos álláspont.
    De a szovjetek sem a modern technikával győztek, hanem elsődlegesen az ország fizikai kiterjedése és az ebből következő hatások miatt, és minden más másodlagos.
    A létszám vs. fejlettség inkább játékokba való színesíteni és egyensúlyt teremteni, de ha mindenáron IRL példát akartok, miért nem inkább a koreai háborút veszitek elő a kínai bevatkozásnál, ami a tényeket tekintve jobban passzol? Ehhh... :(

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák