Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Va

    senior tag

    válasz AnonymusX #27 üzenetére

    Na majd előszedem a pentium 1-esemet a szekrény mélyéről aztán lecsekkolom mi az igazság a TR1 esetében ;]
    TR2 és TR3 részeknél viszont 10000 százalék hogy az van amit írtam. Csak annak szólt a zene akinek össze volt kötve a CD meghajtó a hangkártyával. Ezt belső kábellel is meg lehetett tenni vagy a CD meghajtó jack előlapi kimenetét is össze lehetett kötni a hangkártya hátsó jack bemenetével egy külső jack kábellel.
    A Tomb 4-nél változtak meg a dolgok, ott már nem CD audio formátumban rakták rá a lemezre a zenei soundtrackeket, hanem itt már tömörítve, asszem wav, vagy, vagy valami más formátumban, így a TR4-nél már nem volt ezzel probléma.
    Erre azért emlékszem, mert anno szoptam vele hogy unokatesómnál miért szól a zene, és az én gépemen miért nem. Hát a fentiek miatt.
    Nem is lett volna értelme lehagyni a soundtracket (a zenéket! nem az ambient sound-ot) hisz a játék az ambient soundokkal együtt is kb 150-200 mega volt, és az ambient sound-ok szóltak gyenge hangminőséggel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák