Hirdetés

2018. augusztus 15., szerda

Gyorskeresés

(#1) judas13

judas13
(őstag)

Ezzel a hátlapi LG dizánjal egyszerűen nem tudok megbarátkozni bármennyire is jó belül teszem azt...

Tudom izlések és.....

[ Szerkesztve ]

Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz.

(#2) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Legalább most már lehet itthon is kapni, kár hogy megkésve már nem a legjobb ajánlat.

Finn the human

(#3) janeszgol válasza judas13 (#1) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Én a V30-ra, illetve a G6-ra úgy tekintek, mint a "kávamentesítés" legoptimálisabb, legésszerűbb megvalósítása. Számomra, teszem hozzá.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) roli543

roli543
(senior tag)

Micsoda újítások :DD

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#5) sheratan válasza janeszgol (#3) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

A hátlapi gomb nekem sem a kedvencem ilyen formában. G4-en egyből kézre állt, amikor használtam, G6-on meg mindig elfelejtem, hogy mikor kell nyomni, mikor hozzáérni. És ha lezárt képernyővel megnyomod, akkor előbb feloldja (az érintésre), majd vissza is zárja egyből (gombnyomás). :D Plusz mivel a hátlapba simul teljesen, nem is lehet érezni, hogy hova tedd az ujjad.

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol válasza sheratan (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Hopsz, most olvasom figyelmesebben, hátlapi dizájnt írt. Akkor sztornó az írásom. :)

(#7) judas13 válasza janeszgol (#6) üzenetére

judas13
(őstag)

Akartam is írni az előlap ok "csak" a hátsó rész nem bejövős.

(#8) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Szóval 300e a v30 a mediában....ez még nem us lenne akkora baj, ha közben a samsung ára nem esett volna ennyit. Így egy note8 olcsóbb lassan(használtról nem is beszélve)
Ha nem töketlenkedtek volna, akkor ütős lett volna....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#9) dajkapeter válasza Quqesz (#8) üzenetére

dajkapeter
(fanatikus tag)

Note 8 dual 257 a MM-nél, ingyen szállítással... Ha ezt nézzük, akkor 250 körül kellett volna nyitnia.

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#10) janeszgol válasza dajkapeter (#9) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Az S8 pedig 208k szintén ott, az S8+ meg 240k.

[ Szerkesztve ]

(#11) dutrás válasza janeszgol (#10) üzenetére

dutrás
(senior tag)

Akkor várhatjuk hogy a V30s jövőre itthon is megjelenjen.

(#12) h4h01

h4h01
(senior tag)

Jól kinyírta a Samsung ezt az MWC-t.. A többi gyártó részéről meg tök érthető hogy kihagyják..Idei csúcsmodellbe illik is belerakni az idei csúcslapkát..

[ Szerkesztve ]

(#13) tomboy0013 válasza dajkapeter (#9) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Miért a Note 257-tel nyitott?

(#14) Kopi31415 válasza tomboy0013 (#13) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Nem, csak a V30 sem friss telefon már, plusz hiába érkezik frissen a piacra, ha árban a konkurencia jobb nála.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#15) tomboy0013 válasza Kopi31415 (#14) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

Árazásnál mindig az számított mikor lép a piacra. Attól nem fog olcsóbban kezdeni mert a konkurencia már engedett az árból. Annyi hogy itt gyorsabban megy végbe az árcsökkenés folyamata.

(#16) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

ET News😂

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#17) Kopi31415 válasza tomboy0013 (#15) üzenetére

Kopi31415
(PH! félisten)

Persze, csak fél éve megjelent termék. Annyiért meg drága.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#18) tomboy0013 válasza Kopi31415 (#17) üzenetére

tomboy0013
(PH! kedvence)

A lényegen nem változtat, most jelent meg nálunk és a kezdőár gyorsabban is fog esni mint említettem.

(#19) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Mekkora extra.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora R7 💙 specs: http://pici.tk/e/

(#20) atike

atike
(PH! nagyúr)

Mivel már az alap V30 árát is ennyire elb*szták itthon így kiesett a látókörből sajna... Na de akkor egy 256-os mennyi lesz (lenne) itthon...? :F

H*lyék ezek. Konkrétan. Nagyon jó telefon, sőt. De az, hogy ennyivel késve jött még csak-csak megbocsátható lenne... Na de ezen az áron? Fanatikusnak kell lennie, hogy megvegye valaki. Igen, csökkenni fog, nyitóár... De mire csökken már a konkurencia következő csúcstelói is kint lesznek (miáltal az előzőek - azaz a V30 "ellenfelei" - még olcsóbbak lesznek....

Szóval vagy időben kellett volna jönnie vagy elfogadható áron. Ebből egyik sem sikerült - tuti siker lesz... :(

(#21) Fryskitt

Fryskitt
(PH! addikt)

Nem semmi. Lassan egyáltalában nem kell semmilyen felhő. Bár manapság a streaming terjed, talán nem kell nagy tárhely.

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#22) dajkapeter válasza tomboy0013 (#18) üzenetére

dajkapeter
(fanatikus tag)

Úgy legyen! :DD

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#23) no more

no more
(PH! kedvence)

Megérdemlik a jelenlegi sorsukat, azt sem tudják már, mit csinálnak... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#24) zoleeno1

zoleeno1
(PH! addikt)

Csak a tar növekszik, de marad a "csak" 4 csiga ram? Igazan bele pakolhattak volna meg 2-t, ha mar valami pluszt akarnak adni, plusz pénzért.
Ami meg nalunk megy toketlenkedes, a magyar piacon, LG reszerol, egesz egyszeruen nevetséges...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 10 Pro BLA-L09 Mocha Brown; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#25) GeryFlash válasza zoleeno1 (#24) üzenetére

GeryFlash
(PH! addikt)

Gondolom veled is sokszor előfordult hogy már 2,6-2,8 GB használt RAM-od volt, így eléggé félős hogy 3-4 év múlva ez a 4GB már kevés lesz.

Több mindent, kevesebb semmit!

(#26) zoleeno1 válasza GeryFlash (#25) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

Ha sok alkalmazast tartok memoriaban, akkor jelenleg a mate 10 pro 6 gigajabol 2.6 a szabad. Ami, ha 4 lenne benne, csak 0.6 lenne. Megnyugtatobb, hogy nem ennyi :) Termeszetesen mindenre eleg a 4 giga, még. Ha meg elfogy bezarogat majd. De, ha high-end telot gyartanak, aminek az ara is olyan, akkor joggal elvarhato, hogy pakoljanak is bele mindent, amit az aktualis csucsokba belepakolnak... Egyebkent is, egy regi mondás szerint, rambol sosem eleg :)

(#27) no more válasza zoleeno1 (#26) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Istenem, és vannak még nem hülye emberek! :R

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28) Thryash

Thryash
(tag)

Ez a hátlap olyan fura szerintem... Nem csúnya, de valahogy nem is olyan kiemelkedően szép...

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#29) psajti

psajti
(tag)

LG lassan már nagyon meg van csúszva majdnem egy egész évet. Mire itthon kapható a SD835-ös modelljük addigra más már nagyban készül a 845 bemutatására. Szvsz hagyni kéne a csába a G szériát és tavasszal hozni a V-t (de nem úgy mint ahogy most a V30s-t). Sajnos szerintem rossz irányba haladnak, hiába hoznak pofás telefonokat amik amúgy tetszenek, ha mindig a konkurencia mögött kullognak. Picit agresszívebb üzletpolitika kéne nekik és máris sikeresebbek lennének. Ha ezt az évet még kihúzzák valahogy, talán a mobilrészleg új vezetője összerántja majd a dolgokat.

(#30) judas13 válasza Thryash (#28) üzenetére

judas13
(őstag)

+1

(#31) Duree válasza psajti (#29) üzenetére

Duree
(PH! kedvence)

Az az nagyon nagy baj , hogy maximálisan igazad van, sajnos.

Notebook javítás alaplap szinten, csatlakozók , chipset , smd csere. Kijelző és káva javítás, csere

(#32) psajti válasza Duree (#31) üzenetére

psajti
(tag)

Pedig amúgy egész faja telefonokat össze tudnak rakni, csak megelégednek a félmegoldásokkal sajnos. :/ Pont egy másik topikba írtam le, hogy van egy jó lencserendszerük + kameraszoftverük amit V30-on szépen ellensúlyoztak is egy a többi flagshipnél jóval kisebb kameraszenzorral. Bár így is jó képeket lő, és hozza simán a többi gyártó szintjét, hogyha beletettek volna egy bőven rendelkezésre álló nagyobb szenzort még akár köröket is verhettek volna a konkurenciára ha nem elégedtek volna meg a félmegoldással. És számomra ez roppant dühítő, mert nagyon bejövős volt nekem a V30, de ebben a formábal teljesen kiesett mint lehetséges opció főleg, hogy idestova 2 hét múlva mutatják be az újabbnál újabb telefonokat. És sajnos lehet vannak még sokan akik így gondolkodnak.

(#33) moleculez válasza psajti (#29) üzenetére

moleculez
(PH! addikt)

Csak közben a QC nem bírja a termelést, az aktuális top Snapiból olyan készletet köt le csak a Samsung, hogy ha akarnának sem tudnának időben jönni. De nem is akarnak, azt kész. Pedig az LG mint vállalat az egyik, ha nem a leginnovatívabb a piacon, olyan megoldásokkal, amik sehol máshol nem tűntek fel.

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...a BUGOK átmenetiek de a FÍCS örök!!!" @abusalempictures

(#34) judas13 válasza moleculez (#33) üzenetére

judas13
(őstag)

Magyarul 7/24-ben sem tudnak, tudnának annyit gyártani amekkora az igény?

(#35) zoleeno1 válasza judas13 (#34) üzenetére

zoleeno1
(PH! addikt)

szerk: semmi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.