Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) nobiand

nobiand
(fanatikus tag)

Van hely gazdagon, mindemellett még tetszik is a telefon.

https://www.flickr.com/photos/134010122@N02/

(#2) Otisz

Otisz
(őstag)

Lassan viríthatnának a cégek valami kirobbanót (nem felrobbanót!) akkumulátor téren is... :U

(OO[IIII][IIII]OO)

(#3) Koda #1

Koda #1
(kvázi-tag)

Derék :D
Erre rá már rá is férne a teljes zene gyűjteményem és pár 1080p-s blueray 5.1 DTS-sel, és teloról kistreammelvel TV-re, laptopra. Kérdés, hogy a droid natívan tudja e kezelni a formátumot, vagy van e olyan media player a google playben ami kezeli a szóban forgó formátumot?

(#4) atosan

atosan
(PH! addikt)

És még jól is néz ki, szimpi az Asus :)

Maine coon

(#5) bostone

bostone
(őstag)

Azannya...
Ha hozzá lehet kötni paksot, ideális lehet powerusereknek.

(#6) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

na ez már igen:) a fényképezőjére még kiváncsi lennék. ott szoktak gyengébben szerepelni.

(#7) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

4GB RAM, lol.
Optimalizalas, fail.

☀️"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Alienware Aurora 💙 ➡ rcx.pw

(#8) Quasi_modo válasza hemaka (#7) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Honnan tudod?

[ Szerkesztve ]

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#9) Matexx99 válasza Quasi_modo (#8) üzenetére

Matexx99
(kvázi-tag)

Valamilyen szinten igazad van, de nem az Asus hibája hogy az átlag droidos app zabálja a ramot, és tényleg minimum 2 gb kell ahhoz hogy értelmesen fusson minden.
Amúgy nagyon tetszetős a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#10) babkukta válasza hemaka (#7) üzenetére

babkukta
(senior tag)

Ööö, nem értem, h ér össze az optimalizálatlanság meg a 4 giga ram? :F Ha van benne 4 giga, akkor feltétlenül sz.rul van optimalizálva? Érdekes megállapítás... használtál már Zenfone 2-öt? Mert nekem az egyik barátom jóvoltából volt szerencsém kipróbálni 1 hét erejéig, de abszolút nem tapasztaltam az általad "fail"nek vélt hibát. Nem beszélve arról, h ezzel azt akarod mondani, h akkor amibe 2 vagy 3 giga van, az mind optimalizált? :U Na ugye

Egyébként elterjedhetne ez a tárhely más gyártóknál is... vagyis ne legyünk mohók, fele ekkora is elég + sd

H M 10 PRO /// Z97 - 4790k - GTX 980

(#11) Lacee1986

Lacee1986
(senior tag)

Ezt kellene meglépnie minden gyártónak és nem égetni magukat 8 és 16 giga tárhelyel. Nevetségesek.

(#12) Zeki válasza Otisz (#2) üzenetére

Zeki
(PH! nagyúr)

Igen, akku terén csak toporgás van.
Néha jön 1-2 hír valami új akkuról, de az még csak laboros. Aztán semmi tovább.
Pedig már csak az akkus áttörés hiányzik. Majd ha ezek is elmennek 1 hetet 1 feltöltéssel, akkor már mondhatjuk hogy VÉGRE!

(#13) gergejly

gergejly
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

Felettébb furcsa, hogy az atom Z3580 csak 4 magos, 4 szálas, a burst órajele 2.33, nem 2.8, és csak 32 bites memória címzést támogat , de javítsatok ki ha tévedek

nyugi, csak addig fórumozok, amíg őstag leszek!

(#14) Tidzsimon válasza Lacee1986 (#11) üzenetére

Tidzsimon
(őstag)

Főleg az ART miatt is, ami rendesen növeli az appok méretét, 16 allatt már nem kéne kiadniuk, vagy engedjék az appok sd-re másolását.

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#15) zombinyul

zombinyul
(PH! addikt)

Tetszetos masina, bar en ezt a tarhelyet sose tudnam megtolteni. A mostani 64 gigam is rengeteg, de az (plane 128-as kartyaval) brutalis. :D

Aktuális: Samsung Galaxy S9 Black / iPhone 3gS / Lumia 735 / Lumia 800

(#16) batai15

batai15
(PH! félisten)

Siman wow faktor. Az asus nagyon szimpatikus mostansag..
Csinalna egy fasza zenpadfone telefont akkor lehet nem is szifonra gyujtenek hanem egy ilyenre.

[ Szerkesztve ]

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

(#17) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Én valahogy nem bírom telefonban az atomot.

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black - HUAWEI Honor Band 4 - Black

(#18) ctvagyok

ctvagyok
(őstag)

Nem tudom mire jó ez a mennyiség a marketingen kívül. Jelentkezzen akinek 128 gb nem elég egy telefonban. Sőt szerintem a 64 gb is elég az emberek 99,9% nak. Persze kell a fejlődés, de egy jobb kamara többet érné, mint az extra brutal tárhely.
A mintás hátlap viszont jópofa. Megnéznék egy ilyet élőben.
Sajnos a sima zenfone 4GB is drága, olcsóbban ott a 1+1 vagy a vibe z2 pro. De lehet jövőre lemegy valamennyire.

(#19) Drachoo válasza ctvagyok (#18) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

Nyilván nem te vagy a célközönség ezek szerint. Én sem, de én a várható ár miatt... :DDD

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#20) Kasya válasza ctvagyok (#18) üzenetére

Kasya
(PH! nagyúr)

Ugyan. A nem bovithetos 32 a kutyanak se eleg, a 64 se ertheto....de a 256 tuti kell. :U

(#21) dani2003

dani2003
(kvázi-tag)

LOL, ez durva. De úgyse használnám ki a tárhelyet, jelenleg is a Honor 4C-mben 32 GB-os kártya van, és 20 GB csak a foglalt. De nem hiszem, hogy lenne bárki is, aki kihasználna ennyi tárhelyet. Mert az emberek nagy %-a a 32 GB-ot nem használja ki nemhogy a 256-ot :D

Samsung S5230-->Samsung GALAXY Pocket Neo-->Samsung GALAXY Ace-->Huawei Honor 4C+Op3n Dott W032I-C3

(#22) balazskubik válasza Kasya (#20) üzenetére

balazskubik
(tag)

màr csak a kàvàkkal kezdjenek valamit és engem megvettek

(#23) joey04 válasza hemaka (#7) üzenetére

joey04
(Jómunkásember)

Ezt kifejtenéd ha megkérlek? :U :R

Bazinga!

(#24) Drachoo válasza dani2003 (#21) üzenetére

Drachoo
(senior tag)

"De nem hiszem, hogy lenne bárki is, aki kihasználna ennyi tárhelyet."

Erre ne vegyél mérget. :U

(#23) joey20 Hagyd, úgy sem tudja... :N

[ Szerkesztve ]

Okos pilóta alagútban nem katapultál.

(#25) Paul119 válasza Quasi_modo (#8) üzenetére

Paul119
(PH! kedvence)

Hagyd rá write only mod :)
árára Kivancsi leszek:))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#26) core2trio válasza Otisz (#2) üzenetére

core2trio
(tag)

Miért ha kirobban a kezedből jobb mintha felrobbanna? :DDD

Amúgy ekkora tárhely elsőre talán túlzásnak tűnhet, de mikor már legalább a 6. generáció jön ki a 16/32GB-on megragadt telókból, na az is unalmas egy ideje :((

[ Szerkesztve ]

(#27) sz.balazs.95

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Na, erre már lehet tenni FLAC zenét, játékokat meg filmeket is. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#28) bostone válasza sz.balazs.95 (#27) üzenetére

bostone
(őstag)

Tényleg kívácsi vagyok, milyen áron kerül forgalmomba. Forintosítva 250-300k?

(#29) kengyel

kengyel
(PH! nagyúr)

Ezt szépen összehozták, főleg a tárhelyet .

kengyel

(#30) Zeki

Zeki
(PH! nagyúr)

Full HD kamerázásban ráfér pár óra. :)

(#31) Blyan

Blyan
(PH! félisten)

Ehhez viszont nem ártana 4K videófelvételi lehetőség.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32) no more válasza hemaka (#7) üzenetére

no more
(PH! kedvence)

Miről beszélsz? A 4GB RAM-os Zenfone 2-t próbáltam a múltkor, 21 appot indítottam el (összes GAPP, 3 böngésző, + amit még találtam :D ), semmi sem töltött újra, egy pillanatra sem akadt meg... Erre kell a 4 GB RAM. Ezt csináld meg bármely más, jelenlegi telefonnal... a Note5 is újratölt mindent, pedig az is 4GB. Úgyhogy optimalizálás is pipa. Myth Busted. :3

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#33) sz.balazs.95 válasza Blyan (#31) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Na meg egy jobb kamera sem :D

Egyedül az hozható fel negatívumként ennél a telónál.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) gyáliSanyi

gyáliSanyi
(őstag)

Ezek az apró kütyük talán már gyorsabbak is, mint 10 éve a P4-es gépem.

Ami nem fizetős, az ingyenes.

(#35) AllTheBest válasza gyáliSanyi (#34) üzenetére

AllTheBest
(őstag)
LOGOUT blog

Talán?

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi Mix 2 64GB

(#36) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Az igen...ha bejon ide is, az Artisjus tarthatja a markat. :DD

(#37) sz.balazs.95 válasza gyáliSanyi (#34) üzenetére

sz.balazs.95
(PH! kedvence)

Azt már bőven lehagyták ezek a kütyük :D

(#38) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Ezt vinni fogják, mint a cukrot, bármibe is fog kerülni. Nagyon tuti ketyere. :C

(#39) viano

viano
(senior tag)

Kedves Legendd!

Elárulnék egy titkot, Special Edition névre, még kütyüket sem szoktak keresztelni.
Mint a kifejezés szépen mutatja, nevezett rituálén már átesett termék, egyedi, különleges sorozatáról, változatáról van szó.
Minden esetre jó elképzelni, amint angol nyelvterületen keresed a "Special Edition" névre keresztelt kütyüdet.
Csak az a szomorú, hogy ezzel az alakítással még a dobogós helyet sem biztosan foglalhatod el a mobilarénás versenyzők között.
A nagystílűség erőltetése helyett, néha jó lenne átgondolni, hogy mi, mit is jelent. Ez persze nem csak rád vonatkozik.

Sajnos egyre gyakrabban kell mondanom:
Kezdünk elfelejteni magyarul . . .

(#40) Quasi_modo válasza viano (#39) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Szerinted miről beszélsz?

3330 > 3510 > 3510i > 3650 > 6630 > N73 > N82 > i8910HD > N808 PV > Z3 Compact > Galaxy S8 Black + Zeblaze Thor Pro

(#41) kelzsoca válasza bollokcs80 (#36) üzenetére

kelzsoca
(Jómunkásember)

80 GB felett 5040 Ft a várható adó a készülékre.

http://kelzsoca.hu

(#42) Quasi_modo válasza kelzsoca (#41) üzenetére

Quasi_modo
(PH! nagyúr)

Ami pofátlanság egyébként.

(#43) Fejvadi

Fejvadi
(PH! nagyúr)

Ez eléggé rendben van.

(#44) Orf3usz

Orf3usz
(tag)

Ez a hátlap nagyon jól sikerült.

(#45) benike1999

benike1999
(kvázi-tag)

Nem tudom tévedek-e de a Z3580 nem nyolcmagos tudtommal... Mondjuk lehet tévedek mert ha a HT aktív akkor tekinthető 8 magos-nak! Majd Ti megmondjátok!

(#46) Graphics válasza viano (#39) üzenetére

Graphics
(Jómunkásember)

Nézd a képet :)

Ennek a büffenetnek amúgy se sok köze volt a témához, ez inkább ilyen "kicsit beugatunk a szerkesztőknek" típusú hozzászólásgyűjtés... a részedről.

Kb megmondtad azt, amit leírtak. Taps.

Amúgy meg nem, nem kell egyre gyakrabban mondanod...

[ Szerkesztve ]

(#47) MartOOn válasza kelzsoca (#41) üzenetére

MartOOn
(PH! addikt)

És ha kifizetem az adót akkor torrentrol olyan full albumokat toltok rá amilyeneket csak szeretnék? Vagy ennek az adonemnek mi az értelme?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#48) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Nagyon szép, és a hw is csúcs, csak azt sajnálom hogy az akkut picivel nem növelték mondjuk 3500-ra. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#49) Xanax88 válasza MartOOn (#47) üzenetére

Xanax88
(tag)

Elvileg igen.

Ha rosszul tudom, akkor valaki elmagyarázhatná.

Amúgy kíváncsi lennék egy ekkora tárral szerelt cuccos hogy muzsikálna ha teljesen be van lakva, nem zenékkel meg filmekkel, hanem ha tele van telepítve :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.