- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
danih
veterán
-
Touch-ko
őstag
Szerettem. Egeszen addig, mig a csucs kategorias kb 200.000-es telefonom a 2000-es evek elejen magatol megformazta magat, mert elfogyott a tarhely a telefonomon..
Nagyon orultem neki, sosem fogom elfelejteni...
Ennek ellenere meg a mai napig megvan dobozban, es mar lassan 1 evtizede be sem volt kapcsolva..
-
Duree
veterán
-
iNfAntRy
senior tag
Uh látszik milyen régen volt a symbian, el is felejtettem. Pedig 2006 környékén én is használtam.

-
Hobbbyt
őstag
Beszéljünk inkább a Symbianról, mert azt mindenki csak szerethette.. hisz nem volt más.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Fejvadi
nagyúr
Nem egyszerű képlet amit írtál.

-
#29263560
törölt tag

-
iNfAntRy
senior tag
Nyugi srácok, az a lényeg, hogy Ha a windows phone a szerény ember iphoneja, akkor a buta Tizen a szegény ember Androidja, akkor az Ios a buta blackberry badája és akkor a kegyetlen Sense az okos HTc Samsungja.
Ennyi a lényeg. Aki ebbe beleköt, az még soha nem használt telefont.

-
Touch-ko
őstag
`akkor az Iphone a buta ember Android-ja`
-Itt nincs. Mellesleg nem a HA szon van a hangsuly, -amire oszinten nem emlekszem, hogy eddig szerepelt az alairasodban-, hanem a felvetes. Persze csavargathatod, de ettol meg nem fog valtozni a jelentese...Mellesleg altalanositasz, ami szinten nem helyes dolog..
-
Fitzgerald
veterán
-
#29263560
törölt tag
Az NFC adatatvitelre hasznalhato. Rengeteg teruleten, pl nalunk busz menetrend ellenorzese a megallokban.. Fizetesre, adatok kuldesere, fogadasara, stb.
Ezek kozul van az Apple Pay, illetve az AirDrop. Utobbi meg joval gyorsabb is mint az NFC.
Az alairasod pedig a forum szabalyzatat serti.
@Sicli:
En nem kotottem bele senkibe! Nem balhezok senkivel Wesder rosszul tudott valamit es kijavitottam, hogy legkozelebb tudja. Ennyi, en nem szemelyeskedtem, ellenben az alairasa tobbeknek serto lehet, valamint szinten semmi koze a butasaghoz, hogy ki milyen telefont hasznal. Tehat ez is szinten hibas informacio!Mellesleg teged ismernek ezen a forumon, mert azt mondod, hogy noha iPhone user vagy, meg fikazod is
ami nem baj, csak erdekes, hogy egy olyan ceg termeket hasznalod, amit utalsz 
Tovabba honapokkal ezelott megtargyaltuk, hogy egymashoz nem szolunk, mert csak vita lenne belole, es kezdened a trollkodasod, mint anno..
Az en "hozza nem ertesem"-rol meg nem akarok veled vitatkozni, mert epp eleg regota hasznalok olyan termekeket, amiket Wesder vagy Te meg eletedbe nem hasznaltal
Ezek utan tovabbi szep estet kivanok neked!
Csak akkor sértő ha magadra veszed, hisz ott a HA. Tehát mivel az Android nem a szegények Iphone-ja, így az Iphone sem a buta emberek Droidja.
-
Touch-ko
őstag
Az NFC adatatvitelre hasznalhato. Rengeteg teruleten, pl nalunk busz menetrend ellenorzese a megallokban.. Fizetesre, adatok kuldesere, fogadasara, stb.
Ezek kozul van az Apple Pay, illetve az AirDrop. Utobbi meg joval gyorsabb is mint az NFC.
Az alairasod pedig a forum szabalyzatat serti.
@Sicli:
En nem kotottem bele senkibe! Nem balhezok senkivel Wesder rosszul tudott valamit es kijavitottam, hogy legkozelebb tudja. Ennyi, en nem szemelyeskedtem, ellenben az alairasa tobbeknek serto lehet, valamint szinten semmi koze a butasaghoz, hogy ki milyen telefont hasznal. Tehat ez is szinten hibas informacio!Mellesleg teged ismernek ezen a forumon, mert azt mondod, hogy noha iPhone user vagy, meg fikazod is
ami nem baj, csak erdekes, hogy egy olyan ceg termeket hasznalod, amit utalsz 
Tovabba honapokkal ezelott megtargyaltuk, hogy egymashoz nem szolunk, mert csak vita lenne belole, es kezdened a trollkodasod, mint anno..
Az en "hozza nem ertesem"-rol meg nem akarok veled vitatkozni, mert epp eleg regota hasznalok olyan termekeket, amiket Wesder vagy Te meg eletedbe nem hasznaltal
Ezek utan tovabbi szep estet kivanok neked!
-
sicli
tag
Mi a problema?
Talan egy kiragadott mondatot behelyetesiteni egy tok mas temaba?
Esetleg egy tobb mint 4 eve halott ember szavait idezed aki 4.5 eve mar nem is vezeti a ceget?
Vagy talan az a problema, hogy megint tele van a topic hulyesegekkel?BTW en ezt inkabb egy penteki hirnek tudnam elkepzelni, mintsem keddinek..
Erdekes, amikor az Apple perelt es a masik cegek jottek ugyanezzel a dumaval amivel most az Apple ("hogy nem tudtunk eola") akkor termeszetesen az Apple volt a sz*r-szemet...
Most, hogy az Apple vedekezik igy, termeszetesen megint az Apple a szemet.Ha szandekosan sertette meg vagy lopott akkor fizessen, megerdemlik.
Viszont ezen az oldalon akar az Apple-tol lopnak, loptak, akar ok lopnak, loptak mindig, kivetel nelkul ok a szemetek mentalitas szerintem eleg gaz es tukrozi egyesek ertelmi szinvonalat, illetve annak teljes hianyat...Látom, Te bárkivel képes vagy balhézni, hogy védd az Apple-t olyan áron is, hogy az Apple cégen semmit sem változtat, hogy a hozzá nem értéseddel mindenkibe belekötsz!

Menthetetlen vagy és a fél PH utál, a másik fele még nem tudja ki vagy

Jó játékot itt neked

-
#29263560
törölt tag
Az NFC-s kommentedre reagalva tenyt kozoltem, hogy az Airdrop gyorsabb. Ezek utan irtad, hogy kossel bele ebbe is. Nem belekotottem, egyszeruen leirtam a tenyt, hogy miert legyen lassabb adatkommunikacio, ha van gyorsabb is.
Ha mar a szemelyeskedest is megemlited, az alairasod valoban kimeriti azt!
NFC nem csak adatátvitelre jó
Az aláírásomban meg van igazság 
-
Touch-ko
őstag
Az NFC-s kommentedre reagalva tenyt kozoltem, hogy az Airdrop gyorsabb. Ezek utan irtad, hogy kossel bele ebbe is. Nem belekotottem, egyszeruen leirtam a tenyt, hogy miert legyen lassabb adatkommunikacio, ha van gyorsabb is.
Ha mar a szemelyeskedest is megemlited, az alairasod valoban kimeriti azt!
-
#29263560
törölt tag
-
Touch-ko
őstag
-
#29263560
törölt tag
-
Jakuu
őstag
Azokutan, hogy a teglalapot mint format levedettek es ezt az amerikai burokracia meg jova is hagyta ?
Egy vicc az egesz ceg ilyen teren, mint ahogy az amerikai szabadalomhivatal is.
Nem veletlen, hogy amerikaban lopni "nem bun" csak ha mas teszi szerintuk, mint pl a kinaiak. -
Hunt3r22
őstag
Majd a karácsonyi bevételből kifizeti...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Touch-ko
őstag
Nem utàlom az Apple-t, se a telefont. Mindkét OS màs, ezért sem szidom hogy így meg úgy sz@r. Azt azért làssuk be, hogy sokan meg igen is védik az Almàt mintha az életük múlna rajta. Pl ez az NFC korlàtozàs is tök baromsàg, mégsem mondjàk az a userek visszajelzésként hogy jó lenne nem csak fizetésre hasznàlni. Szépen beletörődnek mindenbe, és ha ezt valaki felhozza mint hiànyossàg (nem fikàzàsként) akkor màr egyből hater meg etc.
Nem csak fizetesre hasznalni az NFC-t? Minek, hiszen sokkal gyorsabb megoldast hasznal az Apple a termekei kozott file kuldesre. Miert valasszunk lassabb megoldast, ha egy jobb es gyorsabb megoldas is elerheto?
-
cami][us
őstag
Ez a K+F outsourcing ára.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
munnergep
senior tag
Nem utàlom az Apple-t, se a telefont. Mindkét OS màs, ezért sem szidom hogy így meg úgy sz@r. Azt azért làssuk be, hogy sokan meg igen is védik az Almàt mintha az életük múlna rajta. Pl ez az NFC korlàtozàs is tök baromsàg, mégsem mondjàk az a userek visszajelzésként hogy jó lenne nem csak fizetésre hasznàlni. Szépen beletörődnek mindenbe, és ha ezt valaki felhozza mint hiànyossàg (nem fikàzàsként) akkor màr egyből hater meg etc.
Igen, az sem egészséges, hogy minden áron védjük a hülyeséget is.
Mindkét "oldalnak" meg vannak az elvakult emberei, csak egy idő után zavaró, hogy minden Apple hírnél megy a szájkarate. Ilyenkor szoktam én is védeni a cég termékeit (nem a céget magát), holott jelenleg nincs is iOS sem OSX-es eszközöm (mindkettő volt) és ilyen árakon nem is lesz.
-
Touch-ko
őstag
1988-ban egy ausztrál újság cikkében Steve Jobs nyilatkozik a Macintosh létrehozásáról, és ezzel kapcsolatban elmeséli, hogy munkája során végig a fejében tartotta Picasso mondatát: “A jó művész másol, a zseniális pedig lop.” Ezt később többször is megemlíti, és idézi tőle. Innentől mi a probléma?
Mi a problema?
Talan egy kiragadott mondatot behelyetesiteni egy tok mas temaba?
Esetleg egy tobb mint 4 eve halott ember szavait idezed aki 4.5 eve mar nem is vezeti a ceget?
Vagy talan az a problema, hogy megint tele van a topic hulyesegekkel?BTW en ezt inkabb egy penteki hirnek tudnam elkepzelni, mintsem keddinek..
Erdekes, amikor az Apple perelt es a masik cegek jottek ugyanezzel a dumaval amivel most az Apple ("hogy nem tudtunk eola") akkor termeszetesen az Apple volt a sz*r-szemet...
Most, hogy az Apple vedekezik igy, termeszetesen megint az Apple a szemet.Ha szandekosan sertette meg vagy lopott akkor fizessen, megerdemlik.
Viszont ezen az oldalon akar az Apple-tol lopnak, loptak, akar ok lopnak, loptak mindig, kivetel nelkul ok a szemetek mentalitas szerintem eleg gaz es tukrozi egyesek ertelmi szinvonalat, illetve annak teljes hianyat... -
#29263560
törölt tag
Értelek, én sem tudok már egy keynote-ot végig nézni, mert idegesít néha a sok hülyeség.
Viszont az sem normális, hogy állandóan utálkozni, okoskodni, megmondóemberkedni kell.
Nem megyek S6 Edge+-t vagy akármilyen más telefont szidni, mert egyszerűen nem fogok olyan telefont venni, nem érdekel. Ez fordítva miért nem működhet?2 dologhoz szoktam hozzászólni:
1. Ha tetszik egy telefon. (legutóbb összehajthatós Samu)
2. Ha már irritál a sok héter. Ilyenkor csak harmadjára küldöm el a hozzászólást, mert az elsőben mindenki a saját neméhez vonzódik, a másodikban sallereket osztogatnék nevelő célzatból és a harmadik amiért nem bannolnak ki
Egyszerűen nem értem ezt az utálatot, ennyi. Egy telefonról beszélünk.
Nem utàlom az Apple-t, se a telefont. Mindkét OS màs, ezért sem szidom hogy így meg úgy sz@r. Azt azért làssuk be, hogy sokan meg igen is védik az Almàt mintha az életük múlna rajta. Pl ez az NFC korlàtozàs is tök baromsàg, mégsem mondjàk az a userek visszajelzésként hogy jó lenne nem csak fizetésre hasznàlni. Szépen beletörődnek mindenbe, és ha ezt valaki felhozza mint hiànyossàg (nem fikàzàsként) akkor màr egyből hater meg etc.
-
munnergep
senior tag
Értelek, én sem tudok már egy keynote-ot végig nézni, mert idegesít néha a sok hülyeség.
Viszont az sem normális, hogy állandóan utálkozni, okoskodni, megmondóemberkedni kell.
Nem megyek S6 Edge+-t vagy akármilyen más telefont szidni, mert egyszerűen nem fogok olyan telefont venni, nem érdekel. Ez fordítva miért nem működhet?2 dologhoz szoktam hozzászólni:
1. Ha tetszik egy telefon. (legutóbb összehajthatós Samu)
2. Ha már irritál a sok héter. Ilyenkor csak harmadjára küldöm el a hozzászólást, mert az elsőben mindenki a saját neméhez vonzódik, a másodikban sallereket osztogatnék nevelő célzatból és a harmadik amiért nem bannolnak ki
Egyszerűen nem értem ezt az utálatot, ennyi. Egy telefonról beszélünk.
-
#29263560
törölt tag
Engen csak a bullshit marketinghük irritál. Pl legjobb SOC, csodàlatos teljesítmény, nagyszerű működés.... A pofàdba toljàk hogy ez "TÖKÉLETES" E nélkül egy SENKI vagy. Kicsit zavaró
A másik meg hogy náluk minden innováció. A 3D touch lehet, de a többi... -
munnergep
senior tag
Ha csórelt, akkor fizessen, semmi negyedelés.
Ha nem, akkor viszont a felperest meghágni rendesen.Viszont ennyi kis nyomi hétert egy rakáson... minden Apple hír alatt elcsodálkozom ezen.
-
#40359168
törölt tag
Ezek az apple "ujjitasai" es "forradalmasitasai"
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A fonokom vett a lanyanak, tobbek kozott, egy blu-ray home theatre sistem-et. Miutan osszeszereltuk mondta, hogy probaljam ki a NFC kapcsolodast, ki is probaltam es mukodott is rendesen az en telommal, a bibi csak az hogy a lanyanak a'jfonja van, megpedig 6-os, DE hiaba, nincs kapcs... Ezt a szabadalmat me'g nem loptak el masoktol, ugyhogy nem mukodik a szisztem. Majd a 7-be vagy 8-ba benne lesz mint ujjitas, es hogy ok talaltak fol. Sajnalom de ez a valosag, nem irhattam mast. Ez nem a sajat velemenyem, hanem ez teny.
Az irodába két és fél éve került egy wifi-képes HP lézernyomtató. Összesen két eszközről lehetett zökkenőmentesen nyomtatni vele madzag nélkül: az én akkori i4S-emről és a párom iPad4-éről - mellesleg bármiféle alkalmazás telepítése nélkül. Droid, WP elvérzett, és a jogtiszta Win7-es céges laptoppal se mindig jött össze, ti. wifin nem látta, az USB csatlakoztatásnál pedig rendre jött a kék halál, a gép újraindításakor aztán sikerült általában (és ez a mai napig így van, annyi, hogy közben váltottam i5c-re). Halad az alma lefelé a lejtőn, tudjuk. Eszközök párosítására a BT-t használja az Apple, az NFC pedig a Pay miatt került bele a készülékekbe. Az iTunes Store miatt nyilván az életben nem lesznek fájlcserélést könnyen lehetővé tévő megoldások a kütyüikben, ennyi, pont.
BTW pont ő azok, akik ha egy külsős fejlesztést használni akarnak, szimplán felvásárolják az azt produkáló céget, szabadalomból viszont annyi van, hogy nincs ember, aki számontarthatná őket. -
Fejvadi
nagyúr
Remélem az ÁFA-t visszaigénylik

-
#29263560
törölt tag
Látom az értelmes vitára már esély sincs, megjöttek...
Tényleg felesleges a vita, nem kell védeni őket. Aki lopott fizessen, vagy ez az Apple-re nem érvényes?
-
#29263560
törölt tag
Ezek az apple "ujjitasai" es "forradalmasitasai"
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A fonokom vett a lanyanak, tobbek kozott, egy blu-ray home theatre sistem-et. Miutan osszeszereltuk mondta, hogy probaljam ki a NFC kapcsolodast, ki is probaltam es mukodott is rendesen az en telommal, a bibi csak az hogy a lanyanak a'jfonja van, megpedig 6-os, DE hiaba, nincs kapcs... Ezt a szabadalmat me'g nem loptak el masoktol, ugyhogy nem mukodik a szisztem. Majd a 7-be vagy 8-ba benne lesz mint ujjitas, es hogy ok talaltak fol. Sajnalom de ez a valosag, nem irhattam mast. Ez nem a sajat velemenyem, hanem ez teny.
Innovatívan korlátozták szegénynek

-
iNfAntRy
senior tag
-
laci_csk
senior tag
Ezek az apple "ujjitasai" es "forradalmasitasai"
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
A fonokom vett a lanyanak, tobbek kozott, egy blu-ray home theatre sistem-et. Miutan osszeszereltuk mondta, hogy probaljam ki a NFC kapcsolodast, ki is probaltam es mukodott is rendesen az en telommal, a bibi csak az hogy a lanyanak a'jfonja van, megpedig 6-os, DE hiaba, nincs kapcs... Ezt a szabadalmat me'g nem loptak el masoktol, ugyhogy nem mukodik a szisztem. Majd a 7-be vagy 8-ba benne lesz mint ujjitas, es hogy ok talaltak fol. Sajnalom de ez a valosag, nem irhattam mast. Ez nem a sajat velemenyem, hanem ez teny.
-
ONEFREE
aktív tag
Ez milyen gyerekes már! 😁😁 "Zsebpénz,Ez nekik nem összeg, 1 heti profit " milyen balga gondolatok.. 😁😁 Szerintem viszont minden dollárnak meg van a helye.. Ha úgy lenne ahogy ti mondjátok le sem ülnének tárgyalni csak fizetnének és csend van.. 😄
-
miqlas
őstag
... esetleg a WARF fog fizetni az Apple-nek?

-
Kékes525
félisten
Túl fogja élni az Apple. Az is lehet, hogy felfogják menteni, vagy kevesebbel megússzák.
-
hemaka
nagyúr
Zsebpenz. Raadasul fellebbeznek, lenyomjak ezt is a felere, vagy peren kivul kapnak 100misit, azt szevasz.
-
MartOOn
addikt
Látom az értelmes vitára már esély sincs, megjöttek...
Pont ez a lenyeg, hogy nincs ezen mit vitázni.
-
Gadgetfan_
senior tag
Látom az értelmes vitára már esély sincs, megjöttek...
-
csongi
veterán
Ez az egesz szabadalmi szarsagot kellene kidobni a kukakba. Akinel elsonek megjelenik a piacon aze lenne a talalmany.
. Mindjart nem lenne ilyen cirkusz, es nem altatnank egyes dolgokat evekig. Ebbol a licencelesi osszegekbol iszonyat miliard dollar bankok centralizalodnak keves ember zsebebe. Itt europaban meg annak van lehetosege levedeni valamit, ha penze is van hozza, es pedig nem keves. -
Fitzgerald
veterán
1988-ban egy ausztrál újság cikkében Steve Jobs nyilatkozik a Macintosh létrehozásáról, és ezzel kapcsolatban elmeséli, hogy munkája során végig a fejében tartotta Picasso mondatát: “A jó művész másol, a zseniális pedig lop.” Ezt később többször is megemlíti, és idézi tőle. Innentől mi a probléma?
Például az, hogy másokat meg ugyanezért perelnek....

-
Lord Sidious
senior tag
Azert az uj nexusoknal is rendesen elszalltak az arazassal...
es lehet sarazni, de nekem a nexus 5X bejon. Pedig a mostani nexusok nem uj gen harverrel (uj. gen RAM, CPU, GPU stb jonnek.)
Ez van...nem tom van e jelenleg ujra hivatalos LG mobil reszleg support, (gyanitom visszajottek), mert ha van, akkor nekem must have a nexus 5X
(csak legyen a support, Apple minosegu) mert le szeretnem cserelni a moto-t. Huzamos Android kihagyas utan az elso Droidom (elotte tobb csucs droid is volt a birtokomba) de a Stock droidnak ezzel a keszulekkel adnek meg egy sanszot a rendszernek es a stock droid design vilag is tetszik a maga letisztult flat iranyvonalat eltalat kepevel
(na jo a WP 10-et is szivesen kiprobalmam a Lumai 950-el
) -
danih
veterán
Nem baj, majd ezt is belekalkulálják a következő termék retail (bolti) árába, ti meg mentek és boldogan kifizetitek

Igy van ez rendjén. -
MartOOn
addikt
-
Hobbbyt
őstag
Azért az is el kell ismerni, hogy 1 bizonyos problémának a megoldására egymástól függetlenül is születhetnek azonos megoldások.
A kereket se egy ember találta fel, hanem az emberiség. -
sicli
tag
-
#29263560
törölt tag
"Leginnovatívabb" Hát persze

-
#29263560
törölt tag
-
Tin
veterán
-
BlackPriest
őstag
Miért kell nekünk ilyen cikk/fórum?
1, bele tudjunk rúgni a számunkra antipatikus cégbe? (Nekem sem tetszik, mondjuk az Apple)
2, kifejthessük a véleményünket, aminek úgy sincs semmi jelentősége (ennek sincs)
3, vitát generáljunk és jól felnyomjuk mindenki vérnyomását? (alacsony vérnyomás előnyben)
4, csak? (trollkodni?)Az eddigiek alapján úgy néz ki, hogy érvényes az örökzöld idézet:
A vélemény olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinek van és senki sem kiváncsi a másikéra.mondjuk most épp vitát generálsz és olyan véleményt közölsz, ami senkit nem érdekel
ha feleslegesnek gondolsz egy jrt, topikot, minek szólsz hozzá? 
-
sicli
tag
Akár tudják, hogy szabadalommal védett, akár nem, a tényen nem változtat, hogy lopják az ötleteket a fejlesztésekhez. Ez még majdnem természetes is a mai világban, de állandóan verik a mellüket, hogy milyen fasza gyerekek, az elsők mindenben és őket másolja az egész világ. Én örülök, bár arcukat nem húzza össze csak majd az, ha jön egy kelendőbb termék más cégtől. Nokia is piacvezető volt...
-
Lord Sidious
senior tag
"ügy KORÁNT sem zárult le"
Vigyazzunk kedves mobilarena ezekkel a kifejezesekkel, mert a vegen jonnek a gyikember hivok es belemagyarazzak hogy "aha tudtam, hogy innen fuj a szell...Jobs szir szarmazasu, tehat arab, es mint arab biztos muszlim, akinek a szent konyve a koran. DE ha muszlim, akkor biztos a szellsoseges fanatikus oldalrol valo, es az Apple-el a celja a muszlim dominancia megteremtese, mert tudat alatt, mindenkit atterit az iOS Allah igazsagara"
-
Hiftu
senior tag
Miért kell nekünk ilyen cikk/fórum?
1, bele tudjunk rúgni a számunkra antipatikus cégbe? (Nekem sem tetszik, mondjuk az Apple)
2, kifejthessük a véleményünket, aminek úgy sincs semmi jelentősége (ennek sincs)
3, vitát generáljunk és jól felnyomjuk mindenki vérnyomását? (alacsony vérnyomás előnyben)
4, csak? (trollkodni?)Az eddigiek alapján úgy néz ki, hogy érvényes az örökzöld idézet:
A vélemény olyan, mint a s*gglyuk. Mindenkinek van és senki sem kiváncsi a másikéra. -
joey04
titán
Tulajdonképpen örülhetnek, hogy negyedelték az eredeti összeget.
ha nincs igaza a másiknak akkor 1 dollár is sok.
-
Paul119
addikt
Ez kb a kávé pénz lehet Apple székházban. De nem is az összeg a lényeg, hanem hogy elmarasztalták őket. Tehát csortak, koppintottak, ihletet meritettek, masoltak... Ki hogy hivja. De a fanok majd ezt is kidumaljak. Kíváncsi leszek hanyadik kommentben jön hogy dehat a samsung mindent az almarol masol.
Az igazsag az kedveskeim hogy mindenki mindenkitol lop. A nagy es hirhedten "innovativ" apple IS. Es masok is. Ez van nem kell rajta rinyalni. Ferditeni meg plane... Minap olvastam egy szegedi mobil uzlet i-hireit miszerint a htc m9 a hatlapjat egy az egyben az i6s-rol mintazta es hogy milyen égbekiáltó bűn ez! M7 es M8? Ugyanmar... Meg se tortentek...
Szokása almáéknak

Gadgetfan_: ms a googlen "élősködik " ha jól tudom -
BlackPriest
őstag
Érdekes elképzeléseid vannak egy multicég működéséről. Ez nem így működik, az Apple-nek részvényesei vannak, akik felé negyedévenként el kell számolniuk, megmagyarázni a döntéseiket, itt nem zsebpénzükkel kalózkodnak...
Azt meg pontosan tudják, hogy ők semmiképpen nem úszhatnának meg egy ilyen dolgot, hiszen bármivel jönnek ki, abban biztosak lehetnek, hogy mindenki aki a szektorban adott be valami szabadalmat valaha is, lelkesen fogja átnyálazni azt, csak hogy megfejhesse őket. Így van egy MS-tal, az Intellel és a Googlevel is.igen, a példa is mutatja, hogy kinek milyen elképzelése van...
mod: a vw példája is pont ezt mutatja, stbstb...
-
Jeanne d'Arc
addikt
Ez nekik nem pénz.
-
Fejvadi
nagyúr
-
Gadgetfan_
senior tag
-
Gadgetfan_
senior tag
nem fizetni és megúszni még olcsóbb. jegyet venni is olcsóbb a buszra, ha megbüntetnek. ha meg nem, akkor drágább.
Érdekes elképzeléseid vannak egy multicég működéséről. Ez nem így működik, az Apple-nek részvényesei vannak, akik felé negyedévenként el kell számolniuk, megmagyarázni a döntéseiket, itt nem zsebpénzükkel kalózkodnak...
Azt meg pontosan tudják, hogy ők semmiképpen nem úszhatnának meg egy ilyen dolgot, hiszen bármivel jönnek ki, abban biztosak lehetnek, hogy mindenki aki a szektorban adott be valami szabadalmat valaha is, lelkesen fogja átnyálazni azt, csak hogy megfejhesse őket. Így van egy MS-tal, az Intellel és a Googlevel is. -
Gempas 70
aktív tag
Anno a Samu kb 500 millát fizetett az Almának mert a "design" megtévesztő volt.. A forma megítélése szubjektív.Hasonlít? Igen. Ugyanaz? Nem. ergo 500 pénzt jóváírtak Almáéknak. Na most a derék gyümölcs árusok csak "szimpla" szabadalmat sértettek éveken keresztül. Olyat ami nélkül nem lett volna olyan ízletes az Alma... Azt hiszem röhej az USA törvénykezése. (is)
-
Jakuu
őstag
-
BlackPriest
őstag
Miért ne fizettek volna?
Rengeteg szabadalom után fizettek/fizetnek milliokat eddig is, ezt is olcsóbban megúszták volna...nem fizetni és megúszni még olcsóbb. jegyet venni is olcsóbb a buszra, ha megbüntetnek. ha meg nem, akkor drágább.
-
Gadgetfan_
senior tag
-
judas13
veterán
-
zuioch
aktív tag
Ez kb a kávé pénz lehet Apple székházban. De nem is az összeg a lényeg, hanem hogy elmarasztalták őket. Tehát csortak, koppintottak, ihletet meritettek, masoltak... Ki hogy hivja. De a fanok majd ezt is kidumaljak. Kíváncsi leszek hanyadik kommentben jön hogy dehat a samsung mindent az almarol masol.
Az igazsag az kedveskeim hogy mindenki mindenkitol lop. A nagy es hirhedten "innovativ" apple IS. Es masok is. Ez van nem kell rajta rinyalni. Ferditeni meg plane... Minap olvastam egy szegedi mobil uzlet i-hireit miszerint a htc m9 a hatlapjat egy az egyben az i6s-rol mintazta es hogy milyen égbekiáltó bűn ez! M7 es M8? Ugyanmar... Meg se tortentek...
1988-ban egy ausztrál újság cikkében Steve Jobs nyilatkozik a Macintosh létrehozásáról, és ezzel kapcsolatban elmeséli, hogy munkája során végig a fejében tartotta Picasso mondatát: “A jó művész másol, a zseniális pedig lop.” Ezt később többször is megemlíti, és idézi tőle. Innentől mi a probléma?
-
tailor74
addikt
Szerintem örüljenek, hogy lenegyedelték az összeget.. Biztos nem tudtak róla..
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
MartOOn
addikt
Ez kb a kávé pénz lehet Apple székházban. De nem is az összeg a lényeg, hanem hogy elmarasztalták őket. Tehát csortak, koppintottak, ihletet meritettek, masoltak... Ki hogy hivja. De a fanok majd ezt is kidumaljak. Kíváncsi leszek hanyadik kommentben jön hogy dehat a samsung mindent az almarol masol.
Az igazsag az kedveskeim hogy mindenki mindenkitol lop. A nagy es hirhedten "innovativ" apple IS. Es masok is. Ez van nem kell rajta rinyalni. Ferditeni meg plane... Minap olvastam egy szegedi mobil uzlet i-hireit miszerint a htc m9 a hatlapjat egy az egyben az i6s-rol mintazta es hogy milyen égbekiáltó bűn ez! M7 es M8? Ugyanmar... Meg se tortentek...
-
Duree
veterán
Már megint megúszták.Ez a jelentéktelen összeg (az APPLE-nak) annyi mint nekem egy Big Mac menü.
-
Pearce
aktív tag
-
Quasi_modo
nagyúr
Tulajdonképpen örülhetnek, hogy negyedelték az eredeti összeget.
-
#29263560
törölt tag
Majd jönnek a fanok, hogy ez mennyire igazságtalan

-
mizoli
addikt
"a szabadalom ismerete nélkül használt"
Hát persze, ha tudnak róla, biztosan fizetnek érte![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
berek21
őstag
Gyanítom, Mr. Feldman szerepel a kariajcsi listán.
-
papi77
addikt
Ja,véletlen...

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Parkside szerszám kibeszélő
- Milyen légkondit a lakásba?
- Most építs gépet, amíg nem késő! — A várható áremelkedésekről
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- ÚJ! AKRacing Arctica gamer szék
- Nvidia Quadro K2200 4GB GDDR5 PCi-e videokártya 2xDP, 1xDVI
- Apple iPhone 16 128GB Ultramarine 100% Akkumulátor 2028.05.18-ig Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Apple Studio Display 27" A2525 - Standard Glass - Állítható dőlésszögű állvány - 2022 - 27% Áfás
- Samsung Odyssey G7 S28AG700NU IPS Monitor! 3840x2160 / 1ms / 144Hz / FreeSync / G-Sync
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



Az aláírásomban meg van igazság 


A másik meg hogy náluk minden innováció. A 3D touch lehet, de a többi...


es lehet sarazni, de nekem a nexus 5X bejon. Pedig a mostani nexusok nem uj gen harverrel (uj. gen RAM, CPU, GPU stb jonnek.)



