Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz #53246592 #15 üzenetére

    Az a baj ez az 58 km papírforma... ez kb a valóságban kb jó 45-50km -re,, ha rendesen padlózgatod és nem az agyon butitott gyorsítással közlekedsz kb 10-13km távolságra még egy bp városban is nagyon kevés. Ez mellett érdemes megemlíteni azt is ,hogy az akku kopik így lehet 1-2 év múlva már ennyi sem fog tudni. Én nem adnék érte pénzt ilyen állapotban.

    pont a hibrideket és a plugin kategoriákat kellene úgy csinálni hogy legyen 150-200km hatótáv és legyen mellé egy motor ami mondjuk autópályán visszatölt és hajt is közbben.

    Van választható kategoria érdekes én eddig még sehol nem találtam normális autot. Egy családi kombi elektromosban nincs, csak a babakocsi karosszériás autók.Aminél nagyobb egy picit a váz az is nagyon kevés km tud megtenni nem tudok egy töltéssel lemenni egy Budapest-München távot ugy hogy a gyors 1-2 percces stopon kívül ne kelljen kávézni vagy enni.
    Plugin /hybrid hát valahogy ebben a kategoriában sem láttam kiemelkedő teljesítményt ez a 20-50km hatótáv kész vicc kategoria , ezen felül még a belerakott motor is gyenge aztán csak nyekeg az autopályán egy komolyabb emelkedőn na meg a németeknél a 180 nál ha jól tudom le is korlátoznak ,mert nincs benne kraft.
    Szóval ha te tudsz valami jót ami megfelelne nekem akkor mond már el légyszíves mert én nem látom azt a nagy választékot amit írsz.

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák