Hirdetés

2017. augusztus 18., péntek

Gyorskeresés

(#1) Quqesz

Quqesz
(PH! kedvence)

És ez a rákfenéje az androidnak! Mert van gyári rom, meg gyártói verzió, meg szolgáltatós verzió, meg tudja a fszom mennyi féle....persze, hogy ilyen versenyben az alma feltörli a droiddal a földet! Lenne egy gyári android rom és minden más pl launcherként lehetne felpakolni, viszont az alap droid mindég frissülhetne a launchertől függetlenül....

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#2) Ricardo

Ricardo
(PH! félisten)

Nagyon gyenge eredmény. Ki kellene találni valamit, hogy a frissítések gördülékenyek legyenek. 13,5 százalék, és az új verzió már itt toporog az ajtóban.

(#3) aprokaroka87 válasza Quqesz (#1) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Ez szép és jó
Csak ha mondjuk A Google valamit elcseszik akkor az a gyártoknál is lehet hogy hiba lesz.

(#4) Dr. X válasza Quqesz (#1) üzenetére

Dr. X
(fanatikus tag)

Csak a launcher az adott android verzión fut. Ha megújul az android, akkor a launcher nem fog menni, amíg nem frissítik rá. Így amíg a gyártók nem szabják rá az adott modelljükre az androidot, mint most, launcher nélkül lenne a telefon.

(#5) mackoman

mackoman
(tag)

Vicc

(#6) vicze1 válasza Quqesz (#1) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Ez megy minden egyes ilyen cikk alatt 5éve akár havonta, ugyan ezeket szajkózza pepitában más más aki éppen rájön a hatalmas problémára amit senki más nem lát.

Tessék felfogni, hogy az Android ilyen, és nem fog változni. Pont. Ez szól mindenkinek, aki még bírja a hatalmas "valamit kéne már" csinálni ötleteit...

[ Szerkesztve ]

(#7) Massmurderer

Massmurderer
(fanatikus tag)

Hát nem csodálkozzatok. 2-3 hónapos,vagy új készülék kapja meg 90%-ba a 7.0-7.1es droidot.Nem mindenki engedheti meg magának hogy ahogy a droid frissités jönn úgy vegyen mindig új telót magának.Készülékgyártok meg úgye nagyba csesznek rá,darabszámra mennek.Ami meg úgye nem kapta meg a 7es frissitést,az a 8asat felejtheti is.Még 1 év jönn a 10es droid is :D

[ Szerkesztve ]

(#8) aprokaroka87 válasza vicze1 (#6) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Az a gond hogy az userek azt hiszik hogy az lenne a jó, ha a "Főnők" szigorubb lenne.

A gyártók meg inkább azt hogy ők legyenek a "főnőkők"

(#9) Quqesz válasza vicze1 (#6) üzenetére

Quqesz
(PH! kedvence)

Azt azért lássuk be, hogy sokszor a gyártók v a szolgáltatók bfsága miatt lassul be a frissítési tempó

LG G2/G4/ Honor 8 & Asus Zenpad 10,1;Panasonic TZ20

(#10) vicze1 válasza Quqesz (#9) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Teljesen lényegeteken, oldalakon keresztül fejthetném, ki az okokat, hogy miért nem fog soha változni, és miért nincs értelme a folyamatos sírásnak, de tök értelmetlen lenne.

Egyszerűen el kell fogadni, hogy az Android ilyen és ilyen is marad.

(#11) ddaydome

ddaydome
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Engem nem izgat, hogy hanyas droid van rajta. Stock 7-s lassan fél éves thornàl komoly probléma nincs. Két alkalom volt, hogy összehànyta magàt, de az lehetett akàr vírustól is....Remélem, hogy vagy 4 évig meg lesz a kis thor. Na és azt is remélem, hogy addigra lesz egy harmadik variàns pl. egy windows feltàmadàs!:) Én szerettem a windowsos telim.

[ Szerkesztve ]

2017

(#12) Chrys_

Chrys_
(PH! addikt)

Azt honnan lehet tudni, hogy az adott Android verzió melyik API-val van a készüléken? És az egyes interface-k közötti különbséget?

Megvan.

[ Szerkesztve ]

(#13) aprokaroka87 válasza Chrys_ (#12) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Pl Aida64 app is megmondja
De sok ilyen Phone info app is

(#14) Chrys_ válasza aprokaroka87 (#13) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Phone info-ban nem láttam, AIDA64-ben tényleg benne van. thx

(#15) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Elég durván fragmentált a rendszer, jobban mint valaha. Ez minden 2. évben előfordul, tenni nem igazán lehet ellene racionális keretek között.

Finn the human --> Huawei G8

(#16) Baskiria

Baskiria
(őstag)

Mivel a lényeg rég a google servicesbe költözött, a rendszer verziója nagyjából lényegtelen.

(#17) szabogabor10

szabogabor10
(PH! addikt)

Szomorú.

iPhone 6s 64 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular Space Gray -- tv 4th gen -- Watch Series 2 SG 42 mm

(#18) M5Norbi válasza vicze1 (#10) üzenetére

M5Norbi
(őstag)

Pontosan.

Meg lássuk már be hogy a felhasználók 1-2%-át érdekli az android frissessége.
És azért szerintem a 4 főleg az 5 utániak bőven jók.

Az a helyzet főnök hogy helyzet van,nem is hogy helyzet szinte már szituáció.....

(#19) Bwin87

Bwin87
(újonc)

Azt hittem már vagy 30% felett jár! :Y :Y

(#20) McSico válasza Bwin87 (#19) üzenetére

McSico
(fanatikus tag)

Amíg a gyártók sz@rnak bele a szupportba, addig nincs min csodálkozni. Tisztelet annak a pár kivételnek.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#21) laleh

laleh
(PH! addikt)

Almáékhoz képest ez sajnos hatalmas lemaradás.

Ha fontos, inkább telefonon: 06302832078 Okos enged, szamár szenved. :)

(#22) aprokaroka87 válasza laleh (#21) üzenetére

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Jóestét kivánok
teccik-e tudni hogy az alma nem körte?

(#23) DjFlanker válasza Massmurderer (#7) üzenetére

DjFlanker
(tag)

Sony Z5 Compact tulajdonosként csak mosolygok ezen, 1 hónapja 7.1 ;)

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#24) holozis_HUN

holozis_HUN
(PH! kedvence)
LOGOUT blog

Őszintén szólva lesz@rom, hogy hány százalékon áll a verzió, én felrakom a legújabbat magamnak (custom) és kész :D Ennyi a dolog... Nem izgat, hogy most épp hány százalék... 7.1.2 verzió, júliusi security patch, august 8. Gapps...

El errar es humano y el perdonar, divino. (Vétkezni emberi dolog, de megbocsátani isteni.) Telegram csak Redmi Note 4x és Note 4 Global felhasználóknak!!: https://t.me/joinchat/Ga1qcELhaDmDNGpzl53-EA

(#25) nord_ válasza vicze1 (#10) üzenetére

nord_
(PH! kedvence)

Ó, ez gyönyörű érvrendszer. :)
Miért is kéne elfogadni? Tisztára olyan logika, amit azok a júzerek szajkóztak, akik nem tudták elfogadni, hogy a nyomógombos készülékek után az érintőképernyőseké a jövő.

Nem kell oldalakon keresztül sorolni az okokat, elég, ha pl. 5 indokot mondasz, miért normális az, hogy a frissitési lehetőség finoman szólva is bicskanyitogatóan kevés. Mintha mi lennénk a gyártókért, nem ők miértünk.

(#26) Ricardo válasza holozis_HUN (#24) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

Ennek örülünk, de ettől még tény, hogy a az új verzió arcpiritóan alacsony részesedéssel van jelen a készülékeken.

(#27) Csepy válasza DjFlanker (#23) üzenetére

Csepy
(senior tag)

Nexus 5X userként én ezen egyenesen röhögök. 1 éve 7, 8 hónapja 7.1.2 és 1 hónap múlva 8.0 :D

Ricardo: Te már megint nem bírsz aludni? :))

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#28) Ricardo válasza Csepy (#27) üzenetére

Ricardo
(PH! félisten)

A gyártókat azért valahogy rávehetné a google a rendes frissítésre.

" Te már megint nem bírsz aludni? "

Kik korán kel...
az egész nap fáradt

(#29) jUUh

jUUh
(senior tag)

Ebbe a kásztümromok bele vannak számolva?

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#30) wesder válasza jUUh (#29) üzenetére

wesder
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Bele

Bring us the girl and wipe away the debt

(#31) atike

atike
(PH! kedvence)

Ez a százalék amúgy magasabb, mint amit én gondoltam... :)

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#32) gusthy

gusthy
(PH! addikt)

Szerintem nem gáz. Ebből csak az látszik, hogy az embereket valójában nem igazán izgatja a dolog, és istenigazából senkit nem érdekel a legújabb x db csillivilli fícsör.

(#33) szabogabor10 válasza gusthy (#32) üzenetére

szabogabor10
(PH! addikt)

Itt nem csak a "csilivili ficsőrökről" van szó, hanem a security patch-ek teljes hiányáról is, a gyártók trehánysága és a Google hozzáállása miatt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6s 64 GB Space Gray -- iPad Air 2 64 GB Wi-Fi + Cellular Space Gray -- tv 4th gen -- Watch Series 2 SG 42 mm

(#34) Rickazoid

Rickazoid
(PH! addikt)

Itt mutatkozik ki igazán, hogy jobb egy Intel és egy AMD, mint egy SoC gyártók véget nem érő listája (pl.: Qualcomm, Samsung, MediaTek, AllWinner, HiSilicon, Rockchip, stb.)

[ Szerkesztve ]

I don't see what my age has to do with playing with Pokémon, frankly.

(#35) m_makai

m_makai
(lelkes újonc)

A 7.1 hiánya szerintem a legnagyobb hiba, az hogy a 2017-es felső kategóriás telefonok nem kapták meg az minden gyártó szégyene. Tudom hogy 6.0 még elég stabil és használható, és azt is hogy szerintem sokan vannak akiknek lehetne frissebb de nem frissítik a telefont, vagy nem az FB-t leszámítva nem kell neki más okosfunkció annak mindegy éppen milyen friss az alap.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.