Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nozs23

    addikt

    válasz Jakesz #37 üzenetére

    "Minden más ürügy a megvételre csak felesleges extra pénzkidobást jelent, miközben egy gyengébb készüléket kap üzemidő, kijelző, testreszabhatóság terén"

    És mi van azokkal, akiknek nem tettszik a droid? Vagy esetleg nem cserélnék le naponta a launchert, meg ikonpakkot?

    Amúgy az XR az egyik legjobb üzemidejű jelenlegi telefon, az új 11-es széria pedig még sokkal jobb lesz.
    A kijelző a belépő modelltől eltekintve mindig a piac egyik- ha nem a legjobbja. És kamerában is ők a legjobbak a pixeleket leszámítva.

    Egyáltalán nem nagyobb "pénzkidobás" egy iPhone, mint egy csúcs droid. Azok is 300 felett nyitnak. Az igaz, hogy értékük egy év alatt kevesebb mint a fele/harmada lesz. Mindenki döntse el maga, hogy ez most pozitívum, vagy negatívum.

    (#39) Csapoati

    Ezek nem tények, hanem vélemények. A kijelző nem 720P.
    A P30 Pro és az XR kijelzők között van 74 PPI eltérés. Persze az első istenkirály, a második még tűzrevaló szemét.

    [ Szerkesztve ]

  • nyisziati

    veterán

    válasz Jakesz #37 üzenetére

    "Minden más ürügy a megvételre csak felesleges extra pénzkidobást jelent,"

    Ez igazából így van, bár szerintem árnyaltabb azért a kép.
    Amerikában a patriotizmus része az iPhone, gyakran visszatérő érv külföldi oldalakon, hogy amerikaiak indulatosan elutasítják a kínai telefonokat a kémkedés miatt.
    Igazából nem tudom hibáztatni őket, szerintem elég jelentős részben igazuk van.

    Másrészt itthon viszont...?
    Persze van, akinek futja rá, vagy presztízsszempontból veszi, de elég sokan nem. Ez inkább csak divat, főleg bizonyos körökben (tinik, némely kisebbségi, divatcsajok stb.).
    Csakhát elég nehéz úgy indokolni, hogy "figyuka, amcsiban ez a divat, ezé' kell nekem".

Új hozzászólás Aktív témák