Hirdetés

2018. december 19., szerda

Gyorskeresés

(#1) cinemazealot

cinemazealot
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Baráti! :K

(#2) <Adamsky>

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Jé, egy telefon. :Y
... ilyet is rég láttunk már itt a Mobilarénán. ;]
Sajna nem tudom, hogy mire elég az MT6739, de ha a GUI-val elboldogul, akkor ez egy sikeres készülék lehet.

Hmm... jack csatlakozó, értesítési led, 5 Ghz-es wifi, dual-SIM + SD ... már többet tud, mint sok túlárazott tepsi.
... még, ha NFC is lenne benne ... :U

[ Szerkesztve ]

Apró: http://goo.gl/SEJNpP

(#3) forgonati

forgonati
(őstag)

Úgy látszik a hasznos dolgok már lassan csak az olcsó kategória privilégiumai lesznek. Jack, értesítési LED, SD slot.... Az ilyen drága dolgok már nem férnek bele néhány csúcsmobil 800-1000 Eurós árába. Szánalom.

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#4) Duliee válasza <Adamsky> (#2) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem sok mindenre, egy ráncfelvarrt ezer éves SoC, annyival egészítették ki, hogy tudja kezelni a 18:9-es képarányt.

Harmatos , nagyon... 100 dolcsiért kevéske.

Ha végre bizonyítana az Umidigi, akkor talán...

[ Szerkesztve ]

(#5) <Adamsky> válasza forgonati (#3) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

+1
Egy ideje tart már ez a tendencia ("fejlődési" irány). A drága telefonokkal sajnos lassan már csak az AnTuTu-ban elért pontszámaikkal lehet villogni. :(((

(#4) Duliee
"Nem sok mindenre, egy ráncfelvarrt ezer éves SoC ..." - nagy kár!
Vajon mennyivel lett volna drágább egy rendes SoC-al? Az biztos, hogy nem annyival, mint amennyivel sikeresebb (lehetne).

[ Szerkesztve ]

(#6) Rothmanakos válasza <Adamsky> (#5) üzenetére

Rothmanakos
(tag)

Szerintem direkt úgy akarták kihozni, hogy 100 USD alatt legyen, mert az egy elég jól hangzó ajánlat, épp egy lélektani határ. Valószínűleg egy SD6xx már nem fért volna bele ebbe az árba :(

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#7) judas13

judas13
(őstag)

Nem rossz+Lesz ez még olcsóbb is, annyit majd már megérhet sztem.
Az értesítési LED info máshonnan jött gondolom mert a cikkben (én) nem láttam.

Továbbá felháborodva vettem tudomásul a Notch elhagyását.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#8) Duliee válasza Rothmanakos (#6) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem fogsz nagyon sok másodvonalas Snapis kínai telefonnal találkozni, mert akkor nem ennyibe kerülne a dolog.

A Xiaomi más eset, mert az ő alapításukban pl a Qualcomm is szerepet játszott, a Meizu most egyezett meg velük, a Huawei ritkásan ,de tesz bele.

(#9) Csapoati válasza Duliee (#4) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Pont 100 dollárral több az ára, mint amennyit egy Umidigiért kiadnék. ;] Ezeknek a telefonoknak nem látom értelmét pl egy Redmi 5A mellett.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#10) Rothmanakos válasza Csapoati (#9) üzenetére

Rothmanakos
(tag)

Jogos, egyébként pont az ilyen telefonok miatt mondják, hogy szar az Android, és váltanak sokan iPhone-ra, mondván, hogy az nem akad, gyors, stb. Bele sem gondolnak, hogy ez azért van, mert 100 dolláros telefontól várják ugyanazt, mint egy 1000 dollárostól. Első okostelefonnak megveszik ezt, mert olcsó, elsőre jó lesz, majd miután 2 appot nem tud letölteni úgy, hogy a gép ne haljon meg, ezt a "minőséget" azonosítja magában az egész Androiddal.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#11) DDA40X

DDA40X
(tag)

De gondolom a kamera dupla mivolta ellenére is egy fos lesz. Mint ahogy a OP és a Huawei kameráján kívül mindegyik kínaié az. Mindegy is, teszem hozzá, mert egyébként valszegy takony lassú lesz ezzel az SOC-vel..

[ Szerkesztve ]

(#12) <Adamsky> válasza judas13 (#7) üzenetére

<Adamsky>
(PH! kedvence)

Kicsit görgess lejjebb a "Buttons"-hoz.

Sajnos ez a 6739-es tényleg nem valami acélos. :(

(#13) judas13 válasza <Adamsky> (#12) üzenetére

judas13
(őstag)

Micro USB fel sem tűnt idáig, meg persze, hogy nem acélos az a Mediatek 2/16-al....de mondjuk 70 dollárért akár már elvihető lenne. Nem kéne nekem akkor sem, de sokan rácsapnának talán már annyiért.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD. iPhone 6S

(#14) ates válasza Csapoati (#9) üzenetére

ates
(tag)

Vagy egy Meizu M6 mellett, de akár egy Vernee M5 is versenyképes lehet, sőt sokszor Leeco készüléket meg
tudsz kapni 100 dolcsi alatt.

(#15) Duliee válasza ates (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Azért a Leeco basszus hogy kidőlt... Teljes csőd szinte ..

(#16) DDA40X válasza ates (#14) üzenetére

DDA40X
(tag)

Ezeket inkább Chocapic mellé kellene csomagolni ajándékba. Kb annyit érnek. A fenti szörnyeteggel együtt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.