Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • net84

    őstag

    válasz bocX #49 üzenetére

    az általad linkeltből csak a töltő és az aksi hiányzik - elvileg a többi mind bent van
    ebben a szettben egy alap motor, alap szabályzó és alap távirányító van - kezdésnek tanulni megfelelő, a késöbbiekben akár egyben is megválhatsz tőle, amikor már valami komolyabbra vágysz, vagy esetleg ezt is lehet bizonyos szintig fejleszteni.
    az M18T használtan olyan 20-25k körül mozog üresen, csak az autó és a kaszni
    új árat eddig én sem találtam MO-n...nálam már csak az üres autók jönnek szóba, esetleg motorral és szabival, mert minden más megvan (pultos, pisztoly táv., szervók külömböző méretben, erőben, minőségben, és egy 2 csatis vevő - ezek a hajózásból megvannak, nem a legalapabb széria - ha esetleg mégis olyan autót választanál, akkor megfontolandó, hogy távból-vevőből már nem a legalapabbat megvenni, az jó lesz akár későbbre is)

    ami kimaradt - modellzónásokkal én már többször beszéltem (még az old-timer tamiyám felújítása ügyében) és akkor ők hajlandóak voltak csomagküldésre - egy próbát esetleg megér
    nekem oda-vissza ~500km BP + a városban a mozgás, nekem sem éri meg felmenni, főleg nem alkatrészekért.

    [Szerkesztve]

    Read only...

Új hozzászólás Aktív témák