Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz olbaidhun #916 üzenetére

    Nem vagyok benne biztos, hogy érdemes reagálnom, de pár dolog: A PoE - bár nem játszok vele, öcsém igen - elvileg a valaha volt legjobb aRPG, egyre többen játszanak vele, mindenhol ajnározzák, Diablo 3-at "nem annyira" (és még akkor szolidan fejeztem ki magam), szóval ez megint a szubjektív véleményed. Amiket felsoroltál konzolos játékokat, azokban az években mindig voltak pc-n szebbek. Pl. a Heavenly Sword 2007-es. Ilyen game-eket lehetett tolni akkor PC-n, mint a Bioshock, UT3, Portal és nem 720p-ben, mint a HS-t...(amúgy szeretem a Ninja Theory-t, igazán stílusos játékaik vannak, szerettem a DMC-t is, és pont most Enslaved-ezek)

    Nem láttam az új generációs konzolokat (amikhez 3 éven belül kellett újra a pénztárcához nyúlni - ugye a konzolok azért jók, mert nem kell gyakran "fejleszteni", lol), de nem láttam élőben 4k-ban semmit, PC-n sem. Szerintem ma már alapvetően olyan szinten van a játékok grafikája, hogy szinte minden szép, némelyik kiemelkedő. 1080p high/ultrán játszogatok, nekem bőven elég, nem hiszem, hogy ez lenne a lényeg. Ettől függetlenül nyers erőben a GTX 1070 keresztbe lenyeli a PS4 Prót, szerintem ez nem vitatéma, tény.

    "Köszönhetően (részben) az erőforrás pocséklásnak már csak a lol és pár fun játék maradt pc-n "élvezhető" kategória."
    Szerintem meg nem, rohadt sok jó játék van, pont. Szubjektív.

    "Régen volt egy tucat játék pc-n amit nyomtam és sokan szerettünk."
    Emberek millióinak most is van (én inkább azt nem tudom eldönteni, hogy melyikre szánjam az időmet), ezt sem nagyon lehet tovább tekerni, ennyi.

    "Ha ellövik a qc patront is, cserélem a hardverpark egy részét és fotelből figyelem a folytatást."
    Nyilván mindenki úgy dönt, ahogy szeretne.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák