Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • olbaidhun

    őstag

    válasz .LnB #468 üzenetére

    Volt rá példa, hogy ledobott client error-al, de ezt az első két kanyarban 1x sem tapasztaltam.
    Inkább rónám fel a szolgáltatónak (tréé home) az ilyen jellegű bugokat és ingadozásokat, meg ugye a lagot.

    A játékot minden nap toltam amióta elérhető a beta.. volt hogy csak pár meccset este.
    Most 7-es szintig jutottam. Jelzem nem vagyok HC gamer, ellenben próbáltam pár konfiggal, többféle ram mennyiséggel, stb.

    xeon (kb i7 kategória) gtx660-2GB, notebook i7 gtx 960-4GB, i7-2600k 690, 660 és 1070 !

    Böngészőt be szoktam zárni (io prioritást kapcsolgatja pl a chrome), alt tabozni csak várakozós időben szoktam!

    Nálam nem voltak jelentős hibák, akadást reális beállítások mellett szintén nem tartom számottevőnek.. Eltekintve a korábban is említett hitbox és pár pálya problem, mikor beakad az ember.. Ez egy beta-tól elvárható.

    Jó lenne, ha a fórumba írkálók az adatlapjaikon feltüntetnék, hogy milyen konfig, milyen windows és runtime (!) mellett kapják a bugokat, hisz az említett dolgokat okozhatja egy frankón beragadt ósdi runtime (melóhelyen van olyan gép, ahol nem is engedi frissíteni a java és .netet egy-két gép), malware, vagy épp szolgáltató is.

    7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Új hozzászólás Aktív témák