Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Jó is, hogy vége ma ennek a körnek. Kész csoda kell, hogy én ezért a játékért fizessek. Sőt, ahhoz, hogy a következő körben is kipróbáljam, minimum új mapok és játékmód kell nekem. Ez így kevés már.
    Fogadni merek, hogy az előre pénzért megvehető szir szar skin, és fegyvermodell már meg van csinálva, de dedikált szervereket nem tudják megoldani. Mégpedig ilyen laggos formában, ez kuka. Ma elmondani nem tudom mennyi diaképűvel találkoztam. Rettentően felbaszott.
    Az előző beta óta volt eszük a packok árát duplázni, de a LG effektje még mindig ugyan úgy eltűnik.
    A választható "hősök" fele kuka, értelme nincs. Sorlag-gal, Clutch-csal, Soulbreaker-rel ha meglátok egy enemyt már röhögök. Ki az a hülye aki azokkal megy? Ki se próbáltam őket, soha.
    Egy valamiben fasza a game. Hogy tölt mint a **** anyja állandóan. Nem lenne elég warmup alatt megvárni a sok potatoPc-s emberkét?! Vagyis ez se igaz, mert nekem M.2-es SSD-n van a game, és előfordult néha, hogy nekem töltött be utoljára. És amikor mindenki be is loadingolt, akkor MÉÉÉG várunk 4mp-et a warmup előtt ami 1 perces...Baszod..ez mi? Minek tölt ennyit? Már a menübe visszalépés is van, hogy egy perc..

    798 féle dolgot lehet ládából nyitni. Vettem a x10-es ládákat, de állandóan minden másodikra replicate..Volt olyan, hogy egymás után kétszer ugyan azt nyitottam.

    Fegyver skineket kipróbálni sem lehet még most beta-ban sem, nehogy valami jó legyen benne.

    Nekem tökéletesen futott a game, de agyhugykövet is kaptam volna, ha ezzel a géppel nem fut jól.
    És viszonylag jól is ment nekem a játék, igaz minden meccs teljesen unbalanced. Ebben a beta körben például egyetlen egy meccset játszottam TDM módban amikor folyamatosan változott a vezető csapat. Szóval egy gamet ami igazán szoros meccs volt. Előbb betöltött ellenfélnek 22,24,20,13,14-es szintűeket, nálunk én voltam egyedül lvl10 felett. Kiléptem. Hát annak mi értelme lett volna?

    Ennyi a konklúzióm. Megveszem majd inkább a Battlefront 2-t, mert nagyon nagy Star Wars fan vagyok, és az legalább alapból egy casual game, ennek a Quakenek meg nem annak kellene lennie, de megvan benne minden ma divatos casual betegség.

    Statisztikám ebben a körben:

    LVL14
    53 meccs 1,2 W/L ratio
    1164kill 1,6 K/D ratio

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák