Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aprósólyom

    addikt

    válasz esfrost #2925 üzenetére

    Nekem elég stabil, pedig inkább csak mid gépem van. Próbáltam a Xeon E5-1620v1 gépemmel is, GTX1060 VGA-val, és van jó 30fps különbség vagy néha több. Akit esetleg érdekel egy kis "benchmark", készítettem kettőt: low settings High-mid. settingsSzerintem nagyon kell ennek a QC-nak az új architechtúra. Az eggyel korábbi updatt-el lett sokkal folyamatosabb a játék, ha jól emlékszem.
    A hitbox-ra pedig én is kíváncsi vagyok, mert néha nagyon rossznak érzem és az is igaz, hogy nem konstant egy match alatt sem feltétlen. Bár én egyelőre BOT-ok ellen játszok emiatt (netemen is akarok változtatni), de a BOT-okon még azt is lehet érezni, hogy néha úgy megy a szerver és kliens közötti szinkron, hogy előnyben vannak a botok és rengeteget előre lőnek a pontosság melett (persze nightmare botokkról beszélünk). Pl. Tök mindegy merre "cikk-cakkozok" a nail gunnal ilyenkor mindig betalálnak, közelharcban ilyenkor szinte 100% bukta.... rail gunnal előre lőnek (pl. jumpaddal ugrok fel és rögtön elhittel Raillel, ahogy felbukkantam a fal mögül..). Ez számomra azt mutatja, hogy a szerver szinkron néha nagyon elmászik... (Van, hogy szintén nightmare botok ellen, ilyenek nem igen történnek.)

    [ Szerkesztve ]

    Jevons paradox

Új hozzászólás Aktív témák