Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Dirtyz #12 üzenetére

    Jah, olvastam, hogy írtál a futós topikban annó, de semmi okosat nem tudtam visszaválaszolni, ezért nem is tettem .... :) sajna a futás még azóta is várat magára ... nekem ez az óra azért kell, hogy ezzel is rávegyem magama mozgásra, ami a rohadt kevész szabadidőm miatt nagyon-, de ténlyeg nagyon nehéz feladat, és már maga egy kemény kihívás .... vangát most fogok venni, egy használtat 45ért, ami tmajd feltuningolgatok idővel .....

    szemtanuja lettem a testem elmacskásodásának, az elkényelmesedésnek, és azért akarok ilyen órát venni, hogy eggyel több okom legyen mozogni .... amiket írtál, óratipusok, utánuk fogok nézni .... őszintén szólva én olyan tipus vagyok, hogy szeretek mindent mérni ... az egerem áltel megtett utat, leütött billek számát, és lehet, hogy kihasználandó ezt az órát, rá tud venni engem arra, hogy magasabbra is menjek vele, mert élvezném, hogy tudom mérni, hogy milyen magasan járok .... valahogy nem szeretek vaktában végezni dolgokat. Ha látom az eredményét, tudom magam arra ösztönözni, hogy csináljam még ... ezért kellene nekem az OwnCal is. ... illetve a számítógépes összeköttetés ...


    valamelyik nap majd összeszedem a jellemzőiket ezeknek az óráknak ...


    Janesz: mint írtam én is tudtabában vagyok annak, (és a weboldalak is utalnak erre) hogy a legalapabb tipussal is ki tudnám elégíteni pulzusmérési szükségleteimt.

    Az hogy most ki akarok ''dobni'' ennyi pénzt egy ilyen dologra, hát ez most az én személyi luxumom lesz nehéz szívvel. De olyan órát szeretnék venni,ami külsőre is nagyon tetszik

    (most vettem mérleget, ... analógot is vehettem volna, fehéret, műanyag burkolattal ... de ez olyan eszköz lett volna, hogy sose tekintettem volna rás szívesen. Így hát vttem egy digitális tefalt 10 pénzért)

    Órában is egy olyan darabt szeretnék, amit bár lehet funkcionalitásában soha nem fogok kihazsnálni, a töredékést sem, de ha már ezzel az eszközzel rá tudom magam vnni bármilyen mozgásra, azt mondom, már megérte hogy 50 Ft-al többet kötsek rá ....

    --------------------

    öntudatlanság határához vészesen közel engedély nélkül távozom .....

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák