Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz #45580032 #4 üzenetére

    Természetesen van tapasztalat ,én 3 hónapja használom, de erről objektív véleményt nem lehet mondani, mert ízlés függő. Szubjektíven Szerintem jobb a kék dohány ízű + a mentol( Ice a kedvencem én azt szívom legtöbbször és az erdei gyümölcsöst. Tehát mentolban és gyümiben jobb, mint a Heets. A bronze nekem túl erős, a blue átlagos.
    Készüléknél vegyes érzelmeim vannak. Van amiben jobb, van amiben gyengébb mint az IQOS ÉN szeretem ezt a készüléket is, főleg a fogását és az alakját , tölteteket pedig jobban szeretem. A 20 szál viszont nem igaz, amit mondanak rá 12 kb amit egymás után el lehet vele szívni normál hőfokon.

    1590 Forint az ID, minden íz.

    Október 3 tól rendelhették a Trafikok az ország egyik felén ( pest és környéke) és október 10 től az ország többi felén is elérhető lett a trafikok számára azaz kb a héten ér oda azokhoz akik megrendelték pest és fejérmegye után.
    Kizárólag nemzeti dohányboltban forgalmazható.
    Elállási lehetőség nincs a vásárlás után.

    Nem hivatalosan, de A töltetek mérete lehetővé teszi azt hogy kipróbálja az ember IQOS-ben és fordítva Pulze-be is belemegy a HEETS. 2 milliméterrel hosszabbak mint a HEETS azonban PUlze hevitőhöz lettek kifejlesztve abban adja ki a teljes ízt de próbát lehet vele tenni.
    Mivel 2 mm - eltérés van ezért az ID a rajta lévő csíkig nem megy bele IQOS-be hanem fölötte megáll. érdemes elindítani az IQOS-t és felhevíteni elötte mert az ID nagyon tömör, ne hogy eltörjön a penge.
    Ha valaki Pulze készülékbe helyezi a HEETS-et akkor arra kell figyelni, hogy a tölteten lévő csíknál meg kell állni,Mert mélyebben belemegy.
    Mindegyik gyártó a saját készülékével javasolja a saját töltetét használni és a garancia is így érvényes.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák