Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zea0911

    friss újonc

    Sziasztok!
    Mindhárom hevítővel van tapasztalatom. Még tavasz elején kaptam egy Pulze pakkot ajándékba promo céljából egy dohánytermékekkel foglalkozó barátunktól. Minden ízből egy-egy dobozzal (dinnyés nem volt, csak egy pattintós mentolos helyette). Tapasztalatom, hogy számomra a legjobb, mert több füstje van és a több szál elszívhatósága is praktikusabb. Az ízesítések is messze ennél működtek a legjobban.
    Rendes cigarettát szívtam nyárig, mert sem az iQos, sem a Glo nem vált be nálam igazán. Az iQos rövidebb ideje és kevesebb füstje miatt nem, a Glo pedig bármennyire is próbáltam megtalálni a kellő szippantás intenzitását, nagyon köhögtetett.
    A Pulze kisérleteim ott értek véget, hogy elfogyott az ID töltet. A Heets úgymond túlégett benne, majd vettem teás tölteteket, de ezek nagyon keserűek voltak benne, néha egy szál után szinte egész nap kaparó, keserű ízt éreztem a számban, torkomban. A teás töltetek nagyon koszolnak is, tömörített porszerű, nem szálas.
    Ezek után időnként elszívok egy-egy Heets töltetet iQos-szal a levendulásból, a erős mentolosból, vagy a gyümölcsösből, de nem tudtam kiváltani a cigarettát. Remélem most sikerül az ID-vel.
    A véleményem szubjektív, nem objektív, de talán segítettem valakinek! :)

Új hozzászólás Aktív témák