Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz EmThor #16139 üzenetére

    Az a legnagyobb bajom, hogy lassan egyébként már tényleg eljutunk oda, hogy elolvad a PS3 előnye a Box-hoz képest, az új Box-variánsok már megbízhatók, csendesek, bennük van a WiFi és tényleg csak a Blu-Ray meghajtóval szegényebbek, ugyanakkor meg a támogatásuk azért valljuk meg, profibb, mint a Sony szerencsétlenkedése. Számomra felfoghatatlan, hogy egy, a rendszer szerves részét képező alkalmazás (pl. böngésző) nem működik rendesen és éveken keresztül hozzá sem nyúlnak, bezzeg a képgalériát (amit gyaníthatóan jóval kevesebb ember használ) már vagy negyedik alkalommal ráncfelvarrják. Mindezt úgy, hogy állandóan jelzik a felhasználók (pl. lásd az általam linkelt hivatalos oldalon levő friss hozzászólásokat is), hogy mit kéne csinálni, tehát mégcsak kigondolni sem kéne, elég lenne megvalósítani. Falra hányt borsó, sőt, mégcsak válaszra sem méltatja a cég ezeket az igényeket.
    Úgy gondolom, hogy spec. én is joggal várhatom el azt, hogy ezen dolgokra is figyeljen oda a Sony, mikor itt van huszonikszdarab eredeti játék a polcomon, tehát nem kevés pénzt kapott már tőlem is a Sony. Ez a bosszantó ebben, függetlenül attól, hogy egyébként szeretem a PS3-at és sok kellemes percet szerzett már nekem, de azért sokmindenben közel sem hibátlan és a segítő szándék ellenére szarik a népre a cég.

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák