Hirdetés

Aktív témák

  • joy01

    csendes tag

    Sziasztok!

    Előre is elnézést kérek a tisztelt moderátoroktól, hogy új topikot nyitottam, de nem találtam megfelelőt, ahová beírhatnám a kérdésemet...

    Tehát:

    Adott egy újonnan összeépített gép a következő paraméterekkel (talán ezek nem is lényegesek a probléma megoldásához): ASRock M3A770DE alaplap, AMD Athlon II X2 250, 3000 MHz-es proci, 2GB DDR3-as RAM-mal és egy ATI Radeon 2600 Pro videokártyával, magyar Win7 Ultimate oprendszerrel, mely a következő érdekes jelenséget produkálja.

    Ha nincsen bedugva a gépbe PS/2-es billentyűzet, akkor nem működik a PS/2-es egér. Világít az alja, de nem reagál egyáltalán semmilyen mozgatásra, se pedig kattintásra. USB-s egér és billentyűzet működik minden módon, akár van bedugva PS/2-es billentyűzet és/vagy PS/2-es egér, akár nincs. Kipróbáltam, hogy mi történik akkor, ha működés közben kihúzom a PS/2-es billentyűzetet; ekkor meglepően továbbra is működik a PS/2-es egér. Egészen az első rebootig, amikor már ismét nem reagál. :(

    Akinek van ötlete, a megoldás nyitja, esetleg találkozott már hasonlóval, az kérem írjon.
    köszi előre is a segítséget

Aktív témák