Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PepeDon

    tag

    Paja: a fékezés azért volt, mert ahogy Ploki írta az elöző nap egy speedbugos gyereket sikerült vonatozva lehagyni, mikor az utolsó előtti körbe tankolni ment. Azt még hozzá kell tenni, hogy akkor Ploki 1 kör hátrányban volt, megvárt és úgy segített.
    Tegnap (a fekezős futamnál) neki jött volna úgy ki az előzgetés, hogy első legyen. De ő galád mód :D a boxutca keritésének a végétől fékezett. Majdnem beestem elé. Én azért így nem szeretek nyerni, rögtön az összes féket élesítettem :) (ha külfödi lett volna, még jöt röhögtem volna, hogy kifogyott a benzin pont a cél előtt)
    Itt a képecske az esetről.

    smisa: Szerintem, ha 10 ember mondja (de lehet sokkal több)sok-sok megtett körrel, hogy üres tankkal, hátszél, és füvön való levágás nélkül nem lehet 58 alá menni, akkor én azt jobban elhiszem, mint neked egy ilyen 2 soros beszólást, hogy lehet.
    Elhiszem, ha bizonyítani is tudod, mondjuk egy fraps-os video (képernyő fotó azért lenne kevés, mert akkor még mehetsz a füvön is). Elég 1x megcsinálnod, mert ha egyszer megy gondolom menne többször is. Egyedül practice módba. Ha tudsz linkelni egy ilyen videot, akkor te vagy a király, de addig fenntartással kezelem, amit mondasz.

    Szerintem a speedbug akkor gáz, ha valaki több körön át produkálja (máskor is, de akkor nagyon). Külföldi csávó tankolós köre 1:15.xxx, utánna 1:05.xxx, 58.5xx, 57.5xx, 57.116, 57.139, 57.43x, utánna tankolt. Na amikor valaki ilyen köröket megy szélárnyék nélkül, az már gáz. Remélem a patch kicsit rendbeteszi a dolgokat. Az se érdekelne, ha utánna 1:00.000 lenne a legjobb kör, csak a random speedbugot gyomlálják ki.

Új hozzászólás Aktív témák