Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #96349952

    törölt tag

    válasz dino_m #14 üzenetére

    Jó, majd meglátjuk, hogy sikerült ez a Live Track 3.0-ás cucc. Én elsősorban a multis szolgáltatásokra leszek kíváncsi, ha azok rendben vannak és ehhez még jön egy jobb szimuláció, akkor az nekem már grátisz.

    Pályák terén még elvitatkoznánk azon, hogy egy folytatásba mennyi új helyszínt illene betenni, de nem hiszem, hogy ez a mi megegyezésünkön vagy véleménykülönbségünkön fog múlni. Minden esetre szerintem a szimulátor játékok pályakínálata eléggé egy kaptafára készül, holott vannak olyan mai vagy régi pályák, amik már ránézésre is iszonyat jó élményt adhatnának, de valamiért soha nem kerülnek be a kínálatba. Gondolom ez valami elcseszett népszerűség hajhászás, és nem mernek újítani, tudják (vagy tudni vélik...), hogy mit kedvel a nép és megy a fan service ezerrel itt is, mint a filmvilágban.

    Csak pár példa: Kyalami. Estoril. Paul Ricard. Jerez. Monsanto Park. Charade. Pescara. És még sorolhatnám. (Googliztam az utolsó kettőt-hármat, bevallom, de nem mindet. :D) Na, csak azt akarom mondani, hogy szerintem marhára nem dőlne össze a világ, ha egyszer Spa meg nem tudom, Monza helyett egyszer csak az említettek közül ugrana be néhány egy játékba. Sőt!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák