Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DS39

    nagyúr

    válasz air #105 üzenetére

    hát azt nézve hogy alig pár hete jelentették be hogy motort váltanak, elég gyorsan lett egy beta belőle.
    (persze nem egy ember csinálja/ta)
    de normál esetben egy verzióváltás biztos nem tart tovább, ha csak az alapokra kell dolgozni pár új feature-t.
    (Mozilláék sem szakadnak meg azalatt a 6 hetes ciklus alatt az újításokkal, kb egy hét alatt implementálható az amit beletesznek)

    a mostani Opera nyilván mire kinövi a beta fázist, eltelik egy-két hónap is, az új motort optimalizálniuk kell.

    amúgy nyilván ez más tészta, a céges környezet és ütemterv, az ilyen privát fejlesztések teljesen másról szólnak, én tényleg csak építőjelleggel említettem hogy ez legyen benne, mert Vér Pistike leszedi, megnézi milyen, rögtön lefagy, kidob, lehet többet elő sem veszi. (miközben csak a nete nem ment, ő azt hiszi az alkalmazás sz.r).

    Sherko: köszönöm. :)

    Szerintem érdemes lenne a PH-sokkal tárgyalnod, ha elég komplex szintre sikerül eljutni a fejlesztéssel, lehet megveszik tőled és hivatalos app lesz, ha még teszel bele nekik reklámsávot akkor ők sem fogják bánni hogy a PH fanok ezt használják, és nem a weboldalt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák