Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz l.skywalker #38248 üzenetére

    Kizart. Inkabb ugy mondanam, hogy adni fognak egy izelitot. Amig a PS4 kompatibilitas tervben van, addig el lehet felejteni, hogy egy jatek megmutatja, mit tud a PS5, ha minden bitet kifacsarnak belole. Szerintem 2022-23-ban varhato az elso fecske, es akkor arrol meg nem is beszeltunk, hogy kozben azert folyamatosan dolgozik a nep, uj megoldasok fognak szuletni problemakra, amik jobban es/vagy gyorsabban latjak el ugyanazt a feladatot, stb.
    Szerintem realisan olyan 2025-26 lesz az a datum, amikor megjelenik AZ a jatek, amitol leesik mindenkinek az alla, hogy ilyet is lehet ezen a vason. Mint ahogy eddig minden generacional igaz volt ez, egy TLOU2 vagy Tsushima egyszeruen nem volt lehetseges par evvel ezelott. Uncharted 4 meg HZD volt meg so-so kozel ezekhez, amik ugye 3-3,5 evvel a PS4 debut utan jelentek meg, most is hasonlo varhato. 2023-ban lesz arcatlanul nagyonszep jatek, gen vege fele meg valami, ami meg szebb, de mar nem annyira sokkal. Aztan johet is a kovetkezo generacio, ahol el lehet jatszani ugyanezt megint. :DDD

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák