Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A`rpi

    addikt

    válasz KaitouP #97236 üzenetére

    Nem ígértek semmi ilyet csak remélni lehetett, mert idáig így volt.

    Amúgy lassan tényleg befejezhetnéd a hisztit jó pár napja csak ugyan azt hajtod, olvasd vissza magad, komolyan...

    Többieknek, akik PRÓ lázban égnek:

    Én elfogadom és tiszteletben tartom azt hogy a PRO megjelenése mindenkiből mást vált ki, (ezért nem szóltam emitt egy árva szót sem idáig) van aki örül, van aki kevésbé, olyan is biztosan akad aki megcsalva érzi magát, van aki cserélne, van aki sajnálja rá a pénzt, stb.

    A hisztéria amiért most mindenki megvan őrülve, ez egy tárgy,
    nem létszükséglet!

    Kezeljük már helyén a problémát!

    Kérek mindenkit tisztelettel ne hisztizzetek, előbb utóbb megfog jönni a rendelt új műanyagdarab az új fejlesztésű szilíciumlapkával, nagyon szuper lesz!

    Belehet írni naponta ötször hogy mit ígértek az üzletben, de ettől nem fog korábban megérkezni, azon is vitázhattok hány FPS-t tud vagy mennyit nem fog tudni, de sajnos ez is meddő téma. Akit zavar cseréljen jobbra, vagy ha nincsen pénze ne rinyáljon elnézést hogy ennyire szókimondó vagyok de ez van... Semmit nem érsz el vele ha itt elégedetlenkedsz.

    Egyelőre nem kívánom a hozzászólásokat törölni, de ha a jövőhéten sem nyugodnak le a kedélyek, kénytelen leszek...

    Megértéseteket, és együttműködéseteket köszönöm! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák