Hirdetés

  • Hosszabb bemutatót kapott a Steel Seed

    gp A PC-re és konzolokra szánt teljes kiadás valamikor idén debütál, pontos dátumot még nem kaptunk.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gekkito

    tag

    Sziasztok.

    Egy kéréssel fordulnék hozzátok.

    TV vásárlás előtt állok, mivel jön a PS4 Pro jövőhéten, tervezek beszerezni egy UHD TV-t is mellé.
    Néztem hogy már elég jó árba lehet kapni HDR funkciósat, akár ívelt képernyővel is. (ívelthez nem ragaszkodok)

    Viszont nem igazán értek hozzá. Ami fontos nekem: alacsony legyen az imput lagg, minél gyorsabb legyen a képfrissétés. Tudtommal régen ez Hz-ben volt megadva a tévéknél (minél nagyobb, annál gyorsabb a képfrissítés), de most egyik tévénél se látok ilyen adatot.

    Szóval azt szeretném tőletek kérni, hogy ajánljatok nekem UHD TV-t ami játékra kifejezetten jó.

    Keret: 250e. Méret: 110-125cm között. Főleg Samsungot szeretnék. Nekem is samsung a mostani, van pár a családba, környezetembe, és mindenki meg van velük elégedve. Plusz samsung soundbarom van, és szeretem ha passzolnak egymáshoz a dolgok. :)

    Köszönöm.

    PSN: z340n3

Új hozzászólás Aktív témák