Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz krx21 #215 üzenetére

    Értem. Hát, itt biztos, hogy kész tények elé leszel állítva. Nekem a PS3-mal viszont már 2 év után olyan problémám volt, hogy közel sem tudott olyan grafikai és futásteljesítménybeli színvonalat adni, mint a ma már középszerűnek sem nevezhető PC-m (lásd adatlapom alatt), amit egyébként szintén 2008-ban raktam össze. Ez a konfig mai napig tisztesebb teljesítményt nyújt a MAI multiplatform címek alatt is, mint a PS3. Sosem éreztem azt a késztetést, hogy hozzányúljak (utoljára 20-22 évesen éreztem azt a PC-mmel kapcsolatban, hogy feltétlen naprakészen kell tartanom), majd ha elpukkan, akkor összeakok egy aktuálisan brutálisan jó vasat. Sajnos szerintem a PS4-gyel is ez lesz a helyzet: az első 1-2 évben nyilván jól fog húzni, aztán szépen lemarad egy középszerű (PS4 ára alatt összerakható) PC mellett. Ezért is szoktam azt írni, hogy rövidebb életciklus kellene a konzoloknak is (természtesen a visszafelé-kompatibilitás szem előtt tartásával - amire most a Sony szart egy jó nagyot a PS4-gyel).

    Get Moded!

Új hozzászólás Aktív témák