Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emre

    veterán

    válasz nesa #67627 üzenetére

    Azért a Samsung is kinőtte magát azóta. :U

    A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

  • Lomha 8V

    addikt

    válasz nesa #67627 üzenetére

    Engem a méregdrága AEG mosógép szopatott bucira. :D Most meg egy WP van, ami hibátlan. Mindenből ki lehet fogni sz*rt, szerintem. Ha a vasárnapi, másnapos, kialvatlan műszak rakja össze, akkor ott már lesznek bajok. :D

  • TRob1

    veterán

    válasz nesa #67627 üzenetére

    Egyben értek veled egyet. Mégpedig hogy a WP xar (de már nagyon rég óta), csak van akinek szerencséje van vele. Viszont az Aeg is visszaesett az Electrolux szintjére vagy 8 éve (ami nem jelent feltétlen rosszat, csak már nem az A minőség mint volt) és a Zanussi meg pont feljött kb ugyanannyi ideje az Electrolux szintjére. Ha kinyitsz pl. egy felültöltős mosógépet, meg sem mondod hogy melyik a 3 márka közül. A hűtők is sokszor ugyanazok voltak már évekkel ezelőtt is, csak a polcban volt különbség (üveg vs rács, zöld vagy fehér keret...stb)... Nagyjából már egy kutya...
    A BSH meg... sajna manapság tőlük se kell sokat várni (esetleg kisgépekben). Semmi extra se minőségben már, se megjelenésben (kivételek akadnak néha).

    Ezektől eltekintve viszont tényleg minőségibb darab mindegyik mint egy WP... Viszont mikor LG behozta a DD motort, mindenki sasolt meg csorgatta nyálát. AZ elég jó húzás volt. És ez az LG már rég nem az a Goldstar. kb. ég és föld. Sztem nagyon sok márkának odaver minőségben/tudásban. És nem csak háztartási gépekben (jöhetnék én is azzal hogy mikor Pécsre költöztem 2001-ben, azóta használom a 23 littyós digites LG mikróm meg satöbbi, de nem ez itt a lényeg. Mert volt a régen és a most. ÉS az LG régen is jó volt meg most is ;) ).

    A Samut inkább hagyjuk, az csak egy tucattermék... ;] (Hűtőkben ér valamit meg mikrókban... illetve van pár jó porszívója is :DDD )

    ui: Jah, ha most vennék felültöltős mosógépet, csak is Aeg-Electrolux-Zanussi triumvirátusból, de csakis a mosószer adagoló elhelyezése/tisztíthatósága miatt (kvára nincs jelentősége sztem egy mosógépnél hogy 1 vagy 2 vagy 3 év gar, mert ennyi idő alatt általában még a legolcsóbb, legismeretlenebb márka sem romlik el... talán még egy WH sem ;] )

    ui2: Gondolom sokan emlékeznek az ős Energomat mosógépre (a kis ugrálósra). Na az akkoriban az Aeg mintájára készült, és még manapság is van akik használják. :D

    [ Szerkesztve ]

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák