Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz Nordic #2013 üzenetére

    "ez sem minden buildre igaz. " LOL, hol van a PoE-ban olyan állítás, ami minden buildre igaz lenne? :DDD

    Én egyébként kifejezetten a fegyvertípus specifikus node-okról beszéltem, nem a dmg növelőkről. Vagyis sorrendben előbb veszek fel +phys dmg vagy +1H/2H dmg node-ot és a legvégén, ha már megvan az összes milestone pont, van elegendő HP, akkor jöhetnek szóba a "+X sebzés ...vel" csomópontok. Ez a mászkálósabb buildeknél ahol, több irányba is el kell indulni, hogy a felszedd a működéshez meghatározó milestone-okat, kb. 60 pont alatt eleve esélytelen.

    De még egyszer, ez játékstílus, sőt talán inkább játékos mentalitás függő. Ha valaki mondjuk a 75. szintig igazából egy másik buildet nyom és majd akkor respec-cel átcsoportosítja a pontokat, akkor nyilván egészen más sorrendben halad. Az is egyértelmű, hogy ha valaki egy kifejezetten Soul Taker-re optimalizált build-et csinál, akkor annak bármikor megéri felvenni a fejszés sebzést adó pontokat, de a gear specifikus buildeket én a kivételeknek tekintem, nem a szabálynak.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák