Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • R3plica70

    aktív tag

    válasz zone #10 üzenetére

    Egyik jó barátomnak köszönhetően, aki kölcsön adta hétvégére az accountját, volt alkalmam kipróbálni mielőtt megvettem. Nem tudhattam előre hogy lesz ingyenes próba lehetőség. :)

    Köszi az útmutatót a csapat összeállításról, de sajnos kétlem hogy a játékosok figyelembe veszik a karakter választásnál hogy balanszban legyen a csapat. Azt a karaktert játsszák amit szeretnek. Én sem vagyok kivétel :D Ezt a részt javíthatnák és hasonlóan Overwatchoz a csapat összeállításánál figyelmeztethetne hogy túl sok van valamelyik rankból/castból és esetleg hiányzik valamelyik.

    Alapvetően úgy alakult hogy én is inkább Damage karakterekkel játszok.
    Bombking - kedvencem, ha jól célzol vele rendesen lehet vele sebezni, de ugráló, fedezéket használó karakterek ellen nem jó a lassú fegyver miatt
    Cassie - jó sebzés, jól kell tudni célozni és közben mozgásban lenni
    Ruckus - sztem igen jó a sebzése és a pajzs, viszont lövés közben nem lehet vele mozogni
    Viktor - lehet vele apritani, de ritkán tudok vele játszani, elsőként nyúlják le :)
    Drogoz - aki tudja kezelni a rakéták lassúságát és a repülés képességét sokat sebezhet vele
    Barik - mostanában ez a kedvenc, kicsit lassú de a pajzsot és a telepíthető tornyokat ha jól alkalmazod sokat segitesz a csapaton
    Sky - igen alattomos dolgokat tud művelni oldalról, hátulról meglepve az ellent
    Ritkán még Androxus-t és Evie-t is megjátszom.
    A Healer/Support karakterek más gondolkodás módot követelnek sztem, itt Grovert szeretem leginkább. Egy kialakult csapatban fontos tényezőként magaménak tudnám érezni ezt a karaktert is.

    Egy kérdés, mi az a gyenge ulti? :D

Új hozzászólás Aktív témák