Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    na, hozok akkor homokot, mert a homokozó nem homokozó homok nélkül ;]

    szerintem egy ideig elég lesz :)

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    ejha... durván ki lett mérve a bünti

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz tildy #45 üzenetére

    javasolva is volt neki pl az "új fiú" és a "cool túra", mert jó lenne, ha magától rájönne, hogy szeretne-e hasonló "kis senkivé" válni? vagy tesz ez ellen és kicsit összekapja magát? itt nem kimondottan arra gondolok, hogy gyúrja ki magát és verjen le mindenkit... ez a másik véglet... nincs bajom a sráccal, de engem is idegesít már a hozzáállása... vagyis "hozzá nem állása" :) a csernus féle technika meg működik... elég nyersen adja elő magát, de igaza is van...

    "no name" nagyon emlékeztet egy másik fórum másik fórumozójára, aki hasonlóan áll hozzá a dolgokhoz... nem lepődnék meg, ha kiderülne, hogy ők ketten ugyanazok :)) szerintem többen is sejthetik, kire gondolok...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz NoLF #77 üzenetére

    "apu fortyogó epéje vagyok..." ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    nem nagyon olvastam Rejtőt, nekem is pótolnom kellene, de 1perc guglival ezt találtam:

    "Fiúg!

    Iddőgözben mek duddam: Itten 1. nad gasszsákot gészülnek sinálni. Zsuppa. Életveszélyes alag. Ellsőő sorba Én. Merr mosst márr bizznag. De azért sekideg Tinnegteg.x.? Mer felledeg vagyog. Ellintészztem, amit Senkki Alfonc mondott. Beszélni személlyezsen fogok. Attik viggy áz a tok. Maggatokra. A Degnő rossz hej. De nem dudhattam hogy, - ide tesszz. De amitt Alfonc Gvazdittsnak mondott, most ginn vaggytok étszerrmunkán, ahhoty Alfonc akkarta!

    Maraddtamm:
    Giválló disz telettell."

    /a három testőr afrikában/

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Mr X #129 üzenetére

    ezt is meg lehet érteni, mert bizonyos szinten túl én is allergiás vagyok a "tehetetlenségre"... vagyis nem is tudom, hogy ezt a jelenséget tehetetlenségnek lehet-e nevezni? hiába a sok jótanács/bíztatás/buzdítás... sokan hittek a gyerekben, de visszaélt a helyzetével és nem igazán lehetett észrevenni, hogy változtatni akar... volt pár kicsit gerinctelenebb húzása is (pl képlopások, stb... vagy, hogy nyílvánvalóan mással íratta a bejegyzését...) többen megbocsátották azért neki, "mert gyerek"... ez is még elment... de az már engem is nagyon zavart, hogy hiába adottak a normális életkörülményei, hiába lehetne normális fiatalkora, inkább beskatulyázza magát is és nem tesz a megaláztatások meg semmi ellen... mellesleg magasról tesz mindenkire, mert már azóta nem láttam saját postjaiba való írását, mióta tegnap szét lett osztva a ban... ilyen hozzáállással nem csoda, ha az életben is azt kapta, amit leírt... itt mindenféle hendikep nélkül indult és már lassan oda jut, ahova a való életben is... kiborult már nálam is a bili rendesen...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz raskolnikoff #142 üzenetére

    szerintem elment a kedve... és rosszul teszi, ha fülét-farkát behúzva elmenekül mondjuk másik fórumra vagy álnéven kezd újra próbálkozni :( szerintem aki követte az eseményeket, az láthatta, hogy elég sok megaláztatást élt át a srác (részben azért, mert mindig meghúzta magát és ezt kihasználta a környezetében élő barmok nagy része) és itt megértő társaságra talált... csak amikor visszaélt a helyzetével, sokan elfordultak tőle és hasonló támadásnak fogta fel az építő jellegű kritikákat és b@sztatásokat, mint amiket a való életben is elszenvedett... rosszul teszi, ha nem próbál változtatni, mert a világ nem fog hozzá alkalmazkodni...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    BANán szezon van, úgy néz ki... 2nap alatt 5... (amit láttam) elég szép termés...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Psychonaut #169 üzenetére

    előbb félig beírtam, de kitöröltem:

    "no name" lehet, h csak uri geller utódjának készül és a mentalista képességeivel káoszt próbált teremteni az oldalon (sikerrel), aminek következményeként fél tucat ban szét lett osztva hirtelen... (összeesküvés elmélet szagú a dolog) durva, hogy elfajultak a dolgok... részben a cikizés/poénkodás, másik oldalról pedig a törődés következményeképp... semlegesként nem sokan mentek el mellette...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vwpolopg #181 üzenetére

    vagy ne küldjünk vissza inkább egy t1000-est az időben, hogy ölje meg az anyját? ;] ;] ;]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz vwpolopg #185 üzenetére

    csak viccből írtam, amit írtam :) másik topikban is már mondtam, hogy nehéz lesz megoldást találni... nem megoldás szerintem a gyereket lapátra tenni, mert joga van itt lenni és írogatni, ha akar... az sem jó, ha az írásai részben kiváltják pár emberből azokat a dolgokat, amik pár napja voltak és banoltatják magukat... (habár ez felfogható egyfajta tiltakozásnak is)

    ami talán megoldás lehetne: igényességre buzdítás pár ember esetében, hogy ne jelenhessenek meg cikiző postok se (amikből hirtelen jött vagy 1 tucat) és az érintett igénytelenül író emberek ne publikálhassanak akármikor/akármit... alapjáraton meg lehetne oldani, hogy mindenkinek az 1. írása ellenőrizve legyen és ha az kellően igényes, akkor onnantól kezdve azonnal publikálhasson bármit (addig, amíg nem megy át igénytelenbe a stílus) ezzel kicsit kötöttebbek lennének az offtopic írások, de ha ez kell, szerintem belefér...
    ahogy látom: a ph lapcsalád eléggé megnőtt és fontos része a logout offtopic oldala is... ennek az "igénytelenedése" azért kihat szerintem az egészre... oké, hogy ingyenes az egész, de ha belegondolsz, hogy veszed mondjuk az "asd" nevű újságot, ami elég széles körben kielégíti az igényeidet, de egyre több benne az olyan cikk, ami teljes mértékben igénytelen, akkor tuti, hogy elgondolkozol, hogy most mit csinálj? ha átlapozod, akkor az nem megoldás, mert annyival is kevesebbet kapsz... nem tudsz elmenni mellette, mintha ott sem lenne... szerda van és sokkal több ilyen érdektelen cikiző post lett, mint bármi más... (oké, hogy egy része vicces azért) tenni kell valamit sürgősen szerintem a problémával, mert már nem lehet szemet hunyni fölötte...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák