Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Racecam #39 üzenetére

    Nem indulhatsz ki abból, hogy ha "nem lennének megmondóemberek". Egy ekkora közösségben szükségszerű, hogy vannak, ahogy az is, hogy a "no name" írásaihoz hasonló gyakorisággal publikált, színvonal nélküli művek előbb-utóbb szélsőséges reakciót váltanak ki - erről a #25 végén is írtam. Személyes bejegyzés ide vagy oda, végeredményként adódik, hogy a közösség egyébként értékes tagjainak is elege lesz az egészből, elkeserednek, csalódnak, mert azt látják, hogy elönti a szemét ezt a szekciót. A mostani eset is megismétlődhet, miszerint túllőnek a célon, s kénytelenek lesztek félretenni őket. Ebből már egynes ágon következik, hogy ezek után nem fognak többé szívvel-lélekkel publikálni, sőt... Egy ilyen jelenség a züllésbe taszíthatja az oldalt, ami igenis komoly probléma - erre bátorkodtam felhívni a figyelmet.
    Jogos, hogy ádyzékat ezért kiraktátok, de ha "no name" idiotizmusa ellen korábban fellép a "döntéshozó és végrehajtó hatalom", akkor elejét lehetett volna venni az egésznek. Ez lett volna a kívánatos.

    Nem kell orvosnak lenni ahhoz, hogy feltételezhessük valaki betegségét. Egyébként sem a levegőbe beszéltem, sajnálom, hogy ezt feltételezted, s ezért moderáltad azt, ami definícióból következően eleve nem lehet személyeskedés.

Új hozzászólás Aktív témák