Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #40564480

    törölt tag

    válasz marcchi #1681 üzenetére

    Huawei Band 0.
    + Hívó fél kijelzés:
    a;
    Engem pl legtöbbet autóvezetés közben hívnak. Természetesen Bt fülhallgatóval beszélek. Telefon valahol a táskában, vagy a középbox-ban. Híváskor csak rápillantok az órára és tudom kivel fogok beszélni(vagy nem mert el lehet óráról utasítani, fülhallgatóval csak fogadni tudom). Kezem a kormányon vagyis a csuklóm pont szem előtt van ahogy az utat nézem. Ilyenkor nagyon jó, hogy van.
    b;
    Telefon híváskor rezeg a csuklóm, ez akkor is jó ha nagyon zajos környezetben vagyok és akkor is ha nagyon csendes, vagyis diszkréten jelez. ( amióta órát használok szinte néma a telefonom hangereje).

    + SMS
    Vásárolok a boltban pénztár fizetés. Lehúzzák a bankkártyám, az összeg ellenőrzéséhez nem kell telefon pakolás közben is látom mert kiírja az óra az SMS-t.
    + Noti: FB Messenger / E-mail / stb.. (egyenként választható melyik menjen át órára ás melyik ne)
    A küldő nevét és az első pár sort kiírja, pont elég ahhoz, hogy eldöntsem fontos vagy nem.

    - Google totál rendszertelenül küldni nekem a időjárás jelentést. Rendkívül szórakoztató mivel soha nem találja el jó esetben a várost sem. Egy 3 órás úton feldobja a hangulatot. Ha megunom majd kikapcsolom.

    + Ébresztés-
    Amíg telefont állítottam be addig ha felébredtem ébresztés előtt akkor már vagy a kávét készítettem kint a konyhában vagy már a mosdóban voltam amikor a szobában felverte a családot.
    Sokkal gyengédebb a rezgéssel való ébresztés mint bármilyen "alarm" hang a telefonon.
    ráadásul ha hamarabb felkelek (mivel van benne alvásfigyelő) már nem ébreszt hisz ébren vagyok.

    - Mire nem jó:
    Kiváltani a telefont! Hívás fogadni (by nájt rider) nem fogok rajta, sem zenét hallgatni.
    A lépés számláló kalória stb.. hülyeségek számomra érdektelenek.
    + Bár sportoláshoz pont a LEMFO GW01-et viselem és azon a stoppert és pulzusmérőt is szoktam használni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák