Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mohi76

    csendes tag

    Sziasztok!

    Az alábbi problémában kérném segítségeteket! Van egy Canon Pixma MP630-as nyomtatóm. Tintát cseréltem "volna" benne. A chipeket áttettem, de az egyik színnél valamit elrontottam, mert a tintát nem ismerte fel. Így vettem egy eredeti canon tintát....beletettem. Ezt efogadta, de örömöm nem tartott sokáig, a fekete tintára kiírta: "A maradék tintaszint nem állapítható meg pontosan." Eddig a feketével nem volt baja. A nyomtató programja azt ajánlotta, ha folytatni akarom a nyomtatást nyomjam meg 5 mp-ig a stop gombot ezzel kikapcsolom a maradék tintaszintet jelző funkciót. Így is tettem, már nem jelzi a tintaszintet és nyomtat is. Utána elgondolkoztam, hogy ezt a funkciót, hogy a fenébe tudnám bekapcsolni , ha szeretném, hogy jelezze a .szintet, A kézikönyvben sehol nem találok segítséget, az is csak a kikapcsolásig jut el. Már megpróbáltam mindent: stop gombot újra nyomtam, kivettem a patront, visszatettem, kikapcsoltam, bekapcsoltam...semmi. A tintaszintjelző kikapcsolva maradt. Nem tud valaki segíteni, hogy hogyan lehet visszaállítani az eredeti állapotba? Ez a fránya gép nem mondta, hogy ha kikapcsolom örökre úgy is marad :(

    Köszi a segítséget előre is.

Új hozzászólás Aktív témák