Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KrAt

    veterán

    válasz AMD Power #1 üzenetére

    Dejó, hogy ilyenekben gondolkozhatsz :B

    Mi valszeg családdal megyünk le 2 hétre Soltvadkertre, árat nemtudom. Sokszor voltunk ott, van ott egy egész korrekt tavacska, ahol lehet fürödni, és van külön horgászrésze is. Jó kis hely :)

  • bandus

    veterán

    válasz AMD Power #1 üzenetére

    Tavaly pont az el hana beach szállodában voltunk :) Előtte meg a royal jinene-ben. Ha kérdésed van msn-en szivesen segítek, esetleg itt ez a topik: [link]

    Idén a barátokkal tervezünk egy sátoraljaújhelyi nyaralást, kis hegyi vityillóban. Meg próbálom rábeszélni őket egy görögországi útra is, ez már inkább pénzfüggő sajnos...

    Andie: A különbség azért érezehtő volt a 4*-os jinene és az el hana közt, de egyáltalán nem vészes. Én szerencsére nem tapasztaltam ilyeneket, számomra megütötték az európai szinteket. A különbségek amiket a két szálloda közt érzékeltem: az el hanában reggelinél és vacsinál köretet saját magadnak kellett szedned, nem a szakácsok, vagy kukták vagy mik szolgáltak ki. Itt nem volt külön tv a szobában, valamint a szállodán belül is fizetned kellett a napágyért és a matracért. A klíma minden szobában alap, szerencsére nem volt olyan. hogy nem működik. Szerintem nagy élmény, és az ára se túl vészes (persze ez relatív, nkább úgy mondanám, hogy jó az ár/érték aránya), én elmennék harmadjára is :)

    [Szerkesztve]

    "a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

  • Peter789

    senior tag

    válasz AMD Power #1 üzenetére

    sziasztok!

    egy fontos dolog tunéziával kapcsolatban (persze sok más helyre is igaz): a szállodák jó része (úgy rémlik hogy a marhaba is) kint van a p*cs*b*n, mindig taxizni kell ha valamit látni akarsz a városból! plussz oda ki már csak rendelésre megy a taxi, ami minimum dupla árat jelent mert tudja hogy nem lehet úgy alkudozni, mert otthagy és várhatsz a következőre... bent a városban csak kinyitod a szemed, minden 5dik kocsi taxi, és már a körbenéző tekintetből levágják hogy taxi kell és már áll is meg egy melletted. ott lehet alkudni, pár dínárért (most 200 körül lehet?) akárhová elvisznek a városban, esetleg szomszéd városba is... de előre le kell fixálni a viteldíjat, és akkor fizetni amikor kiszálsz! (persze nem beszélnek angolul, de a cél nevét mondva, meg a számokat kézzel lábbal mutogatva el lehet magyarázni :D ) lehetőleg legyen sok 1-2 dínáros nálad, mert minket átvert egy taxis rögtön elsőre: az automatából kivett vasalt 10 dínárost odaadtuk, erre visszaad 2 dínár. mondjuk hogy 10-est adtunk, 7 jár vissza... erre elkezd lobogtatni egy agyon vissza gyűrt 5-öst, hogy azt adtuk, ennyi jár vissza. ügyes bűvész volt a k*cs*gje, legközelebb már figyeltünk... de úgy általában nagyon pozitív tapasztalatokat szereztünk... keríttess egy térképet, és jelöltesd be rajta az utazási irodással, hogy pontosan hol van a szálloda. ha mégsem ott van, akkor lehet verni az asztalt... minket pl átbaxtak a légkondival is: igeeeen, hát persze hogy van légkondi... jah, ventillátor a szoba tetején... utólag rájöttünk, hogy ez sokkal jobb mint a légkondi, mert így nyitva lehet tartani egész éjjel a teraszajtót és jó a levegő, ha meg légkondid van az azonnal lekapcsol ha kinyitod az ajtót... szóval én már ugyanilyet keresek legközelebb... :)

    mi a haverokkal az idei nyaralást bulgáriába tervezzük. annó 5 évesen jártam burgasban családdal dehát azt nem nagyon lehet tapasztalatnak nevezni... egyetlen amire emléxem, hogy szozopolban kinyomtam egy pici sülthal szemét, apám meg majd elhányta magát, amúgy is kivan a halaktól... :DDD járt mostanában valaki arrafelé? apartmanba tervezzük, de egyelőre még árakat se találtunk sehol... görögbe nyugodtan el merünk indulni foglalás nélkül, mert simán találtunk szállást fillérekért, de bulgáriában nemtom mennyi lehet a zimmerferis apartman... tapasztalatok? :)

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák