Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    nagyúr

    válasz Abu85 #2952 üzenetére

    Nem hiszem, hogy bárkinek csalódást okozott a Cypress
    Nekem igen.:D De ne aggódj, majd a HD6x jobb lesz.:))

    nem igazán akasztja meg semmilyen játék
    A Junipert már azért kikezdi ez a DX11 dolog.;) Kíváncsi
    leszek, a legújabb "üdvöskék" mit mutatnak majd fel...:U

    azonos képminőség mellett a DX9 mód legalább feleolyan gyors volna
    Az az igazság, hogy elnézve gbors tesztjét nagyjából azonos a képminőség.
    Igen, több árnyék van az autó külső elemein, amit persze belső nézetből
    sosem látsz, viszont az áruk: 60 helyett 40 FPS. Szerintem nem éri meg.

    jól megy DX11-es módban
    Azért az gondolom triviális, hogy egy GTX285 ellen így sem alternatíva...:N Jelen helyzetben, ha bármire érdemes lenne váltani, az minimum az 5870/5970. Ehhez vedd hozzá az árukat, meg azt, hogy nem is igazán voltak kaphatóak, ill. zörög a venti bizonyos szériákon, másokon beköszön a "csíkos-halál". Hova tegyem ezt...?

    két gépet kell fenntartanod
    Nem kell minden sz*rral játszani.:) Btw. a PhysX nem egy nagy durr, ahogy mások is írták: ha sokkal komolyabban alkalmaznák (nem csak újságpapírok röpködnének), akkor lehetne azt mondani, hogy van értelme.:D Mondjuk az ME pl. tetszett, de elég rövid. Ha nem lett volna épp PhysX képes nV kártyám, biztos nem veszek miatta azt.:R

    ezek az invázió meg hasonló szavak ugyanúgy vannak GeForce híreknél is
    És ott sem szimpatikusak. Nekem. Figyelemfelkeltő, de béna. Ez van.:R

    várom azt a hírt ahol valami nem felelt meg a tényeknek
    Nem az a célom, hogy fogást keressek rajtad. Tényekről is lehet olyan stílusban
    írni, ami régebbi fórumozóknak, akik más stílushoz vannak szokva nem tetszik.:)
    (Szerk: de ezt a vonalat le is zárnám, mivel nagyon OFF, csak megemlítettem.:B)

    [ Szerkesztve ]

    https://hardverapro.hu/apro/ibike_mono_adventure_3000w_sok_extraval_elado/friss.html

  • VinoRosso

    addikt

    válasz Abu85 #2952 üzenetére

    "Ha szerinted a DX nem gyártófüggetlen, akkor nevezd meg azt a hardvert, amit a Microsoft szán a GPU piacra"

    Na de ez milyen erős csúsztatás már kérem... szerinted csak hardverre van szükség egy PC működtetéséhez vagy mi :F Vagy a szoftvert azt nem gyártják ? A DX nem MS termék vagy mi :F Inkább Te mutass egy olyan GPU-t, amin DX kód fut Windows nélkül, aztán lesz értelme beszélni gyártófüggetlenségről ! Addig ez igy csak humbukk!

    (#2954) Abu85 : Ez kiez ? :Y Ide a számát! :D

Új hozzászólás Aktív témák