Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    noh... hűtéscsere megvolt....
    remélem EVGA nem sz.rozik, ha esetleg cserélni kell a kártyát..

    mit tudtunk meg?!
    hőfok 75-ről lement 64-67fokra... hangtalanul, teszem, hozzá.... ASUS TURBO 1070-et sikerült 60-65 alá leszorítani....
    összeszerelése halál volt... szétkaptam a gépházat és a kártyát is... nehezen szerelhető, kellett mókolni sajnos.... 1070-re felcuppantottam könnyedén.... hm...
    nehezebb is lett, hajlik is a kártya... amennyire tudtam, megoldottam a gyári merevítővel... nem szép, de.. .teszi a dolgát... majd holnap lecsekkolom mennyire egyenes...

    pár kérdés:
    - létezik, hogy a Turing melegebb, mint a Pascal (1070) volt?! GPU-Z szerint 207W full terheléskor...
    - felkúszik ugye 67-re a hőfok, ugye megszűnik a terhelés, hirtelen leesik a hőfok 58 majd 45-re.... játékból való kilépéskor már be is áll a már jól megszokott 30-31 fokra... létezik, hogy ezt azért van, mert fix a ventisebességem?!

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák