Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    noh, amit gyorsba tudunk 1070 -> 2080

    Div1, Destiny 2, AC: origins/odyssey bencsmárkoltam, és... váo :C
    minden ultrán, de tényleg minden és a már megszokott 40-45 FPS helyett most mindenhol a 75-80+.... kompromisszum nincs.. jah, 1440p, G-Sync

    cpu-gpu százalékosan a 55-99 arányban... :D bár 1070-nél a cpu kevesebb volt.... perpill a 7700K 4,5-en ketyeg.. lehet feltolom 4,9-re megint, és letesztelem így is...

    ventivezérlés: szeretek gyári progikat használni, szal EVGA Precission X1... nekem tetszik. kezelőfelület is, a ventik (2db van rajta) külön-külön is állíthatók, a hőfok nem ment sehol sem 70 fölé... 50-55-68 fok... de tegyük hozzá, hogy jól szellőző ház és szabályzott ventik!! van hangjuk Games profilban, de nem vészes, fejes van rajtam...

    meg vagyok elégedve vele, majd lassan nekifekszem és játszok vele, várom, mikor deglik meg. nagy csoda lenne ha nem :D :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák