Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Liner

    aktív tag

    Sziasztok! Azt hiszem elérlezett az ideje, hogy eladjam a két db. 1080TI-met és egy "kis"pénz hozzárakásával vegyek egy 2080Ti-t. Min mondtam, azt hiszem... Valaki aki esetleg rendelkezik ezzel a kártyával tudna bátorítani?Odyssey, valamint a régi játékok, hogy futnak rajta?? Mondjuk GTA V? Meg amihez van SLI suppeort
    azt gondolom azért nem nyomja le ugye? Most akkor tulajdonképpen, hogy is állunk ezzel? Soha rosszabb dilemát. :) De ez nem kicsi. :) Megmondom őszintén gayon megszerettem ezt az atomsabil rendszert. Gond az égvilágon semmi nem volt vele pedig Win is már van vagy egy éves. Persze ami kell rajta.. Kerish Bitdef még egy Avg tune uppot is futtatok néha. Nincs is vele pröblémám. Ugye egyedül az, hogy most kijött az Odessey meg az Origins ls azokat nem tudom ugye Full HDba játszani hiába kábít ezzel a hülyeséggel az experience. Ami ezt illeti 1920x1080-ba 120 hz-en igen szép színek jönnek ki és úgy méh fut is.. Mondjuk én egy 65 colos oleden tolom. Próbálta már valaki az Odesseyt 2080Ti-vel?? Mit mutat, Érdsemes cserélni vagy várjak még???

    Vannak olyan emberek, akik azt hiszik, hogyha otthon vannak a programozásban, akkor már mindent tudnak. Pedig - törvény. Valahol kapsz, valahonnan elvesznek.

Új hozzászólás Aktív témák